Agro-Wit

Kapusta kiszona i ogórki pakowane w woreczki, bez konserwantów

Przetwórstwo warzyw i owoców
32-250 Jelcza 200a małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agro-Wit

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy producentem ekologicznej żywności oraz przetworów warzywnych. Produkujemy je w zakładzie Agro-Wit, który założyliśmy już w 1990 roku na terenie Jelczy, w województwie małopolskim. Właścicielką działalności jest Agnieszka Malinowska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Podczas przygotowywania przetworów warzywnych w zakładzie Agro-Wit bazujemy na tradycyjnych recepturach oraz rygorystycznych procesach produkcji. Wszystkie technologie zostały opracowane zgodnie z normami HACCP oraz IFS (International Food Standard). Nad wszystkimi etapami produkcji czuwa nasza wyszkolona kadra pracownicza. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować wysokogatunkową żywność. Warzywa i owoce, które przetwarzamy, pochodzą z lokalnych gospodarstw, korzystających jedynie z nawozów naturalnych. Jedynym dodatkiem podczas procesu kiszenia jest sól.

W naszej ofercie dostępna jest:
- charsznicka kapusta kiszona (opakowanie foliowe 0,520 g; karton 20 sztuk; paleta euro 54 kartony),
- surówka z buraków i czerwonej kapusty z jałowcem,
- kim chi z papryką wędzoną.

W kim chi Klienci znajdą takie składniki jak: kapusta biała, cebula, marchew, czerwona rzodkiewka, wędzona papryka, imbir, czosnek, płatki chili i sól. W produkcie znajdują się naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego. Danie jest często podawane w Korei i używane do przygotowania innych potraw. Kim chi znane jest ze swoich właściwości zdrowotnych, dzięki fermentacji, która wyzwala w składnikach wartości odżywcze. Dodatki chili i czosnku wpływają pozytywnie na walkę z wirusami w trakcie przeziębienia.

Wszystkie kiszonki produkujemy ze starannie wyselekcjonowanych odmian kapusty i ogórków. Produkty w naturalny sposób dostarczają organizmowi duże ilości witaminy C oraz niezbędnych mikroelementów.

Sprzedajemy także takie produkty jak:
- ziemniak obierany,
- ziemniak gotowany,
- kostka ziemniaczana,
- warzywa gotowane,
- warzywa obierane,
- farsz kapuściano-warzywny,
- sałatki ekologiczne.

Nasze przetwory z pewnością docenią osoby, które stawiają na zdrową żywność, bez dodatków chemii i konserwantów. Kiszone warzywa, owoce i sałatki, które oferujemy, pomogą w zachowaniu zdrowia i dostarczają drogocennych składników.

Zapraszamy do skosztowania naszych wyrobów - firma Agro-Wit z Jelczy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń