Cezary Taracha Adwokat Kancelaria Adwokacka Cezarlex

Pomoc prawna

Adwokaci
ul. Służba Polsce 5, 32-200 Miechów małopolskie
poniedziałek 16:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 12:00
środa Zamknięte
czwartek 16:00 - 18:00
piątek Zamknięte
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
603 628 063
603628063
ctaracha@gmail.com
Adres korespondencyjny
ul. Służba Polsce 5, 32-200 Miechów małopolskie

Informacje

Opis działalności
Jako kancelaria adwokacka Cezarlex działamy od 2009 roku. Nasza siedziba znajduje się w Miechowie, w województwie małopolskim. Właścicielem kancelarii jest Cezary Taracha.
Produkty i usługi
Naszą misją jest stała bądź doraźna obsługa prawna osób fizycznych i prawnych, w tym zastępstwo procesowe przed sądami i urzędami. Świadczymy pomoc prawną z zakresu między innymi prawa cywilnego, karnego i administracyjnego.

Oferta naszej kancelarii adwokackiej obejmuje też:
- opinie prawne,
- ekspertyzy,
- porady prawne,
- sporządzanie wezwań do zapłaty,
- sporządzanie pism przedprocesowych,
- sporządzanie pism procesowych,
- sporządzanie umów,
- sporządzanie opinii prawnych,
- wnoszenie pozwów,
- sporządzanie pozwów o rozwód.

Ponadto podejmujemy się sporządzania pozwów o separację, a także sporządzania odwołań, apelacji i zażaleń. Do naszychzadań należy dochodzenie odszkodowań za naruszenie praw autorskich i wzorów przemysłowych. Dochodzimy również odszkodowania, zadośćuczynienia i nawiązki w postępowaniu karnym oraz cywilnym. Uzupełnienie oferty stanowi wewnętrzny auty wdrożenia dyrektywy RODO i zastępstwo w postępowaniu windykacyjnym i egzekucyjnym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
C
columbina2
Bardzo dobry adwokat. Fachowa pomoc prawna. Warto było skorzystać z jego usług.
G
B
Grażyna B.
Zanim trafiłam do pana Mecenasa miałam już jedną przegraną sprawę z moim pracodawcą, Poprzedni adwokat mnie delikatnie mówiąc rozczarował. Tym razem to był strzał w 10-tkę. Świetny prawnik, szanujący klienta, czytający akta, nadążający za nowelizacjami. Bezpośrednio i jasno przedstawia sytuację klienta i pokazuje różne alternatywy postępowania wyjaśniając ich konsekwencje. Rzetelnie i wnikliwie poprowadził moją sprawę. Wygrałam ( wyrok w drugiej instancji ). Bardzo dziękuję Grażyna B.
M
Monika
Pan Mecenas Taracha to świetny prawnik, bardzo rzetelny i wnikliwy. Bardzo dobrze też doradza w czasie przebiegu sprawy. Jestem bardzo zadowolona z jego usług, jest profesjonalistą, a przy tym zawsze szybko odpowiada na maila i telefon. Polecam!!
A
O
Anna Oryńska
Chociaż mieszkam we Wrocławiu, to szukając w internecie pomocy prawnej, wybrałam Pana Mecenasa Tarachę ze względów sentymentalnych: Miechów to rodzinne strony mego męża. Okazało się, że świetnie trafiłam! W ciągu 7 dni po wysłaniu stanowczo sformułowanego pisma przygotowanego przez Pana Mecenasa kontrahent, który uporczywie uchylał się od zapłaty za usługę, bez słowa dokonał przelewu zaległości na moje konto!