Drewmar Zakład stolarski Tadeusz Żelazny

Szeroka oferta usług stolarskich.

32-410 Brzączowice 26 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
664 124 761
drewmar72@o2.pl
664124761
Może cię zainteresować
Drewmar Zakład stolarski Tadeusz Żelazny

Informacje

Opis działalności
Drewmar to zakład stolarski. Siedziba naszej firmy to Brzączowice, w województwie małopolskim. Swoją działalność prowadzimy od 2010 roku, jednak doświadczenie w branży stolarskiej zdobywamy od wielu tal. Właścicielem firmy jest Tadeusz Żelazny.
Produkty i usługi
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju wyroby z drewna. Nasza firma poswatała z pasji i dzięki temu udało nam się pozyskać już wielu zadowolonych Klientów. Dysponujemy własnymi wzorami, ale także istnieje możliwość wykonania zlecenia według okazanego projektu. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Nasza oferta:
- altany ogrodowe,
- boazeria,
- drzwi drewniane,
- meble drewniane,
- okna drewniane,
- podbicia dachowe,
- zadaszenia,
- podłogi,
- schody.

Ponadto specjalizujemy się w wykonywaniu domków letniskowych, balkonów, a także huśtawek. Tworzymy również meble na zamówienie. Korzystamy z trwałych i solidnych materiałów najwyższej jakości. Drewniane meble będą służyły Państwu na lata. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy służą doradztwem na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług oraz terminowość. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Zapraszamy do zapoznania i skorzystania z oferty zakładu stolarskiego Drewmar.
Marki i specjalizacje
Zdajemy sobie sprawę, ze meble i inne wyroby z drewna mają Państwu służyć przez lata i cieszyć oko. Dlatego ważne jest dla nas aby każde zlecenie było zrealizowane z najwyższej półki. Oprócz profesjonalnie wykonanych pracy oferujemy Państwu fachowe doradztwo z zakresu utrzymania drewna w dobrym stanie.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, chrzanowski, Kraków, limanowski, myślenicki, nowotarski, proszowicki, wadowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń