"Sklep Metalowo-Techniczny S.C. Wojciech Dzięgiel & Kamil Dzięgiel"

Hurtownie artykułów metalowych
Mostowa 16a, 32-410 Dobczyce małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)
NIP
6812057401
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Sklep Metalowo-Techniczny S.C. Wojciech Dzięgiel & Kamil Dzięgiel" jest Hurtownie artykułów metalowych. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Dobczyce w województwie małopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Sklep Metalowo-Techniczny S.C. Wojciech Dzięgiel & Kamil Dzięgiel" poprzez telefon: 501 334... .
Siedziba firmy "Sklep Metalowo-Techniczny S.C. Wojciech Dzięgiel & Kamil Dzięgiel" znajduje się pod adresem 32-410 Dobczyce Mostowa 16a. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Sklep Metalowo-Techniczny S.C. Wojciech Dzięgiel & Kamil Dzięgiel" w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Andrzej
Sklep godny Polecenia. Bardzo miła i pomocna obsługa, znają się na towarze, który sprzedają i nie wciskają ludziom badziewia.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.