Larkis

Uszczelki, profile i masy uszczelniające wysokiej jakości

Uszczelki i uszczelnienia
ul. Obwodowa 4, 32-410 Dobczyce małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 271 23 50
Larkis

Informacje

Opis działalności
Larkis to firma z małopolskich Dobczyc. Została założona na początku lat 90. XX wieku, a zajmuje się produkcja wyrobów gumowych i silikonowych. W zakładzie powstają standardowe rozwiązania oraz produkty na specjalne zamówienie klientów. Zamówienia realizowane są na rzecz podmiotów z Polski i innych państw.
Produkty i usługi
Guma i silikon to materiały używane przez firmę Larkis do produkcji wysokiej jakości produktów. Mieszanki materiałów są przygotowywane przez firmę na podstawie badań laboratoryjnych, dzięki czemu spełniają najwyższe normy jakościowe. Wykonane z nich wyroby znajdują zastosowanie w niemal każdej branży, a ich zalety to wytrzymałość, niska cena i dopasowanie do wymagań każdego klienta. Przykładem są wytłaczane wyroby takie jak profile, węże i uszczelki. Uszczelki wykonywane są w formie ram i pierścieni i mogą być wzmacniane elementami metalowymi oraz wyposażane w zawory. Na ofertę Larkis składają się też:
-masy uszczelniające,
-pierścienie,
-podkładki gumowe,
-amortyzatory,
-płytki gumowe,
-korki zatyczkowe.

Produkcja obejmuje również elementy gumowo-metalowe i specjalne rozwiązania dla kolejnictwa. Uszczelki do okien i drzwi oraz odbojnice i uchwyty są odporne na działanie ognia, dlatego montowane są w wagonach pasażerskich, tramwajach i lokomotywach.

Wymienione produkty to nie wszystko, co znajduje się w ofercie firmy Larkis. Po więcej informacji najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila z pytaniami albo zadzwonić.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń