Larkis

Uszczelki do okien i drzwi wykonane z mieszanek gumowych i silikonowych

Artykuły gumowe
ul. Obwodowa 4, 32-410 Dobczyce małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 271 23 50
Larkis

Informacje

Opis działalności
Firma Larkis została założona w 1990 roku i od tego czasu zajmuje się produkcją wyrobów gumowych i silikonowych. Zakład położony w Dobczycach, w województwie małopolskim realizuje zlecenia dla podmiotów z różnych branż, w tym dla producentów taboru kolejowego. Produkty firmy wysyłane są do odbiorców w Polsce i w innych państwach Europy.
Produkty i usługi
Guma i silikon to materiały, które nadają się do formowania w różne elementy, np. uszczelki. W zależności od zastosowanych mieszanek w zakładzie Larkis powstają z gumy i silikonu produkty odporne na wysokie albo niskie temperatury oraz działanie kwasów i olejów. W razie potrzeby możliwe jest wykonanie giętkich lub sztywnych elementów oraz wyprodukowanie artykułów wzmocnionych metalowymi wstawkami. W przypadku uszczelek możliwe jest nawet przygotowanie rozwiązań pneumatycznych z zaworem. Uszczelki, ale też pierścienie, podkładki, amortyzatory oraz płytki i korki zatyczkowe powstają w procesie formowania wtryskowego. Tak samo, jak silikonowe złączki kablowe. Z kolei wytłaczane wyroby produkowane przez Larkis to:
-profile silikonowe,
-węże gumowe,
-lite profile,
-profile z gum porowatych.

W ofercie znajdują się też płyty i arkusze elastyczne, masy uszczelniające oraz uszczelki, uchwyty, odboje i izolacje dla kolejnictwa. Dzięki zastosowanym mieszankom silikonowym produkty te mają dużą odporność na ogień i nie wydzielają szkodliwych substancji.

Uzupełnieniem asortymentu są cewniki wraz z workami i termofory.


Wymienione informacje to nie wszystko,czego można się dowiedzieć o ofercie Larkis. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

htv,
lsr,