Zakład Obróbki Drewna "Drewbuk"

Zakład Obróbki Drewna

Stolarze
Wawelska 1, 32-410 Dobczyce małopolskie
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 16:00
środa 8:00 - 16:00
czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 516 680
122712700
Adres korespondencyjny
Wawelska 1, 32-410 Dobczyce małopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Obróbki Drewna "Drewbuk" działa na rynku od 1990 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się w miejscowości Dobczyce w województwie małopolskim. Osobą decyzyjną w firmie jest Wiesław Druzgała.
Produkty i usługi
Działamy w branży od 1990 roku. Naszą specjalizacją jest obróbka drewna. Dla swoich klientów świadczymy usługi stolarskie na najwyższym poziomie. Najbardziej reprezentatywną marką firmy Drewbuk są produkowane przez nas płyty dębowe, płyty bukowe i jesionowe.

Wydobycie z kawałka drewna tego, co w nim najpiękniejsze to bardzo trudna rzecz. My od ponad 20 lat prowadzenia swojej działalności cały czas stawiamy zarówno na jakość wykonywanych przez siebie produktów, jak i na zadowolenie Klientów.

Drewno, którego obróbka zajmujemy się na co dzień nie było by tak wysokiej jakości, gdyby nie maszyny, które pomagają przy pracy. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie cały czas dostarczać najwyższej klasy płyt bukowych i dębowych. Właśnie, dlatego tak ważne jest posiadanie nowoczesnego sprzętu i korzystanie z nowych technologii.

Nasz asortyment zawiera:
- płyty z drewna bukowego,
- płyty z drewna dębowego,
- płyty jesionowe,
- mikrowczepy,
- całe listwy,
- usługi związane z obsługą drewna realizowane na zamówienie,
- suszenie tarcicy.

Nasze usługi obróbki drewna prowadzimy na terenie województwa małopolskiego, na terenie głównie powiatu myślenickiego w miejscowości Dobczyce. Jesteśmy jednak otwarci na rozpoczęcie współpracy z innymi regionami Polski oraz z zagranicą.

Wysoką klasę naszych usług potwierdza fakt, że nasze produkty są wytwarzane zgodnie z europejskimi standardami. Aż 95 % całkowitej naszej produkcji przeznaczona jest na export. Z naszych usług korzystają Klienci z takich krajów jak Szwecja, Niemcy, Austria.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług obróbki drewna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, Kraków, limanowski, myślenicki, wadowicki, wielicki, Warszawa, Katowice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń