Mega-Sprzęt. Wynajem Dźwigów Rafał Bała

Żurawie samojezdne i ciężki sprzęt budowlany

Wynajem dźwigów i żurawi
32-442 Krzywaczka 507 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 428 981
Adres korespondencyjny
32-442 Krzywaczka 507 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Mega-Sprzęt Wynajem Dźwigów od 2008 roku zajmuje się wynajmem samochodowych żurawi samojezdnych oraz koszowych podnośników teleskopowych na terenie całej Polski. Jej właścicielem jest Rafał Bała, a Krzywaczka, w powiecie myślenickim, w województwie małopolskim stanowi miejsce jej siedziby.
Produkty i usługi
Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wynajmem samochodowych żurawi samojezdnych oraz teleskopowego podnośnika koszowego.

Udostępniamy nasz sprzęt na terenie całej Polski, który jest obsługiwany przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów, potrafiących realizować nawet skomplikowane zlecenia z obiektami o bardzo dużej masie.

W swojej flocie posiadamy sprzęt marek:
- Demag AC
- Liebherr LTM
- Grove GMK

Nasze dźwigi samojezdne operują w zakresie od 25 do aż 500 t maksymalnego udźwigu oraz od 25 do 68 m długości wysięgnika podstawowego. Natomiast podnośnik koszowy dostępny u nas operuje do 25 m.

Żurawie samojezdne (dźwigi samochodowe), w przeciwieństwie do żurawi dźwigowych stacjonarnych, charakteryzują się dużą mobilnością i możliwością łatwego przemieszczania w ramach różnych punktów tej samej budowy lub różnych budów. Ponadto umożliwiają wykonanie pojedynczej usługi podnoszenia bez konieczności długotrwałego i kosztownego ustawiania żurawia stacjonarnego.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zapraszamydo kontaktu telefonicznego oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń