Helios Szymon Sołtys

Ekologia, oszczędność, przyszłość

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Jana III Sobieskiego 26A, 32-400 Myślenice małopolskie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Helios Szymon Sołtys

Informacje

Opis działalności
Helios to firma, która powstała w 2015 roku. Jej założycielem i właścicielem jest Szymon Sołtys. Działalność zlokalizowana jest w Myślenicach na terenie województwa małopolskiego. Przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu instalacji i serwisu ogrzewania.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Jesteśmy ambitni, mimo wielu osiągniętych sukcesów zawodowych, nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, wciąż podwyższając standard obsługi.

Na początku istnienia firmy skupialiśmy się na realizacji małych obiektów budowlanych. W szczególności były to budynki mieszkalne oraz usługowe. Wraz z rozwojem firmy, poszerzyliśmy swoją ofertę usługową obiekty magazynowe, przemysłowe, energetyczne, a także użyteczności publicznej.

W zakres naszej działalności wliczamy pompy ciepła, kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, kotły na drewno i inne rodzaje biomasy. Są to nie tylko ekologiczne, ale również bardzo ekonomiczne rozwiązania grzewcze.

Oferta:
- instalacje centralnego ogrzewania,
- kotłownie gazowe, olejowe oraz na biomasę,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje odnawialnych źródeł energii w tym pompy ciepła, panele fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne,
- sieci i instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe,
- montaż przydomowych oczyszczalni ścieków,
- montaż kominków z płaszczem wodnym,
- montaż wentylacji mechanicznej,
- montaż klimatyzacji,
- usługi projektowe.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem marek: Brötje, Viessmann, Vaillant, Junkers, De dietrich, Hewalex, Zehnder, Panasonic, Lg, Dimplex, JA Solar Holdings Co, Heiztechnik.

Cechujemy się profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowością. Mogą Państwo na nas polegać. Naszym celem jest satysfakcja Klienta, którą osiągamy poprzez spełnienie jego wszelkich oczekiwań.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Helios z Myślenic. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

wody,