Helios Szymon Sołtys

Ekologia, oszczędność, przyszłość

Energia odnawialna
ul. Jana III Sobieskiego 26A, 32-400 Myślenice małopolskie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Helios Szymon Sołtys

Informacje

Opis działalności
Firma Helios powstała w 2015 roku i znajduje się w Myślenicach na terenie województwa małopolskiego. Jest to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma inżynierska. Przedsiębiorstwo działa w zakresie szeroko pojętej techniki grzewczej, sanitarnej ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii. Właścicielem firmy jest Szymon Sołtys.
Produkty i usługi
W początkowym etapie działalności firma skupiona była na realizacji małych obiektów budowlanych takich jak budynki mieszkalne czy usługowe. W dalszym etapie rozwoju zakres działalności objął również obiekty magazynowe, przemysłowe, energetyczne, użyteczności publicznej, a także obiekty mieszkaniowe.


W zakres naszej działalności wliczamy:

- instalacje centralnego ogrzewania,
- kotłownie gazowe, olejowe oraz na biomasę,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje odnawialnych źródeł energii w tym pompy ciepła, panele fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne,
- sieci i instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe,
- montaż przydomowych oczyszczalni ścieków,
- montaż kominków z płaszczem wodnym,
- montaż wentylacji mechanicznej,
- montaż klimatyzacji,
- usługi projektowe.

Szczególnie często otrzymujemy zlecenia na odnawialne źródła energii, takie ja pompy ciepła, kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, kotły na drewno i inne rodzaje biomasy. Nie tylko wykorzystują one darmową energię ze środowiska naturalnego, ale pozwalają także obniżyć koszty eksploatacji praktycznie każdego obiektu.

Nasza kadra składa się w wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie branżowe. Gwarantujemy Państwo kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Ponadto zapewniamy terminowość oraz atrakcyjne ceny.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem marek: Brötje, Viessmann, Vaillant, Junkers, De dietrich, Hewalex, Zehnder, Panasonic, Lg, Dimplex, JA Solar Holdings Co, Heiztechnik.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy, której siedziba znajduje się w Myślenicach na terenie województwa małopolskiego. Zachęcamy także do odwiedzin na naszej stronie internetowej, gdzie znajda Państwo szczegółowe informacje na temat naszych usług.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

wody,