BASF Polska Sp. z o.o. - Dział Materiałów Budowlanych

BASF - Partner Godny Zaufania.

Materiały budowlane
ul. Kazimierza Wielkiego 58, 32-400 Myślenice małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 372 80 35
BASF Polska Sp. z o.o. - Dział Materiałów Budowlanych

Informacje

Opis działalności
BASF POLSKA to firma zajmująca się materiałami budowlanymi. Nasz dział zlokalizowany jest w Myślenicach, a główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlanych.
Produkty i usługi
Nasze wieloletnie doświadczenie przyczyniło się do objęcia czołowej pozycji w branży chemii budowlanej. Proponujemy naszym Klientom najwyższej jakości systemy płytkarskie, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Komponując naszą ofertę, staraliśmy się ujednolicić gamę produktów, które są idealnym połączeniem.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- systemy płytkarskie,
- izolacje obiektowe,
- systemy naprawcze,
- systemy renowacyjne,
- systemy posadzkowe,
- systemy brukarskie.

Ceramika jest coraz częściej wykorzystywana w różnych dziedzinach, jednak jest to materiał słabo odporny na zmiany temperatury, uszkodzenia mechaniczne czy też złą instalację. Materiał ceramiczne mają duża podatność na klejenie, a znajdujące się w naszej klejesą odpowiednio dobrane do tego rodzaju materiału.

Produkty chemii budowlanej marki PCI do wyklejania okładzin ceramicznych i kamienia naturalnego to produkty przeznaczone do stosowania w budynkach komercyjnych oraz mieszkalnych. Nasze produkty wykorzystywane są też podczas budowy mostów, ogrodów oraz balkonów.

Ważnym elementem naszego przedsiębiorstwa jest zrównoważony rozwój. Podczas opracowywania nowych elementów naszej oferty wykorzystujemy kompatybilne ze środowiskiem surowce. Do pakowania przeznaczone są ekologiczne materiały z recyklingu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą BASF POLSKA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń