Wojciech Fraszczyński Rotomatic

Od 2015-08-25 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

Zbiorniki i pojemniki
ul. Przemysłowa 6, 32-400 Myślenice małopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 950 638
124429531
Adres korespondencyjny
ul. Przemysłowa 6, 32-400 Myślenice małopolskie

Informacje

Opis działalności
ROTOMATIC - pojemniki na piasek i sól Sprawdź przekonaj się że dostajesz więcej niż od konkurencji
Produkty i usługi
ROTOMATIC jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży produkcyjnej w metodzie rotacyjnego formowania tworzyw sztucznych. Swoje doświadczenie budujemy od 2007 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w „ROTOMOULDING-u” i produkcji form. Ciągłe inwestycje w nasz park maszynowy, wprowadzana automatyzacja oraz dbałość o ekonomię produkcji, zapewniają najwyższą jakość produkowanego asortymentu oraz świadczonych usług. Dzięki otwarciu na nowe rozwiązania i pomysły posiadamy świetnie wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która dopełnia gwarancji wysokiej jakości.

Doskonalenie naszych produktów i podnoszenie poziomu usług to główna myśl naszej działalności aby w pełni odpowiadały rosnącym wymaganiom i zapotrzebowaniu naszych klientów. Możliwości naszej produkcji są przystosowane również do małych zamówień poprzez szybką zmianę form i ustawień parametrów technologicznych, co pozwala nam dostarczać gotowy wyrób w systemie just in time. Wprowadzenie systemu kontroli jakości sprawia że mamy absolutną pewność że usługa będzie zrealizowana na wysokim poziomie jakości.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu szczegółowego zapoznania się z możliwościami naszego zakładu. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym co pozwala nam oferować usługi outsourcingu w metodzie rotacyjnego formowania „ROTOMOLDING-u”. Nasze działania zawsze kierujemy do odbiorcy, który ceni sobie wysoki standard wykonania w połączeniu z ekonomią jego wytwarzania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń