Gdula Lucyna Gabinet Dermatologiczny

Dermatolodzy
ul. Wybickiego 39, 32-400 Myślenice małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)
Telefon
(12) 272 13 72

Informacje

Gdula Lucyna Gabinet Dermatologiczny działa w branży Dermatolodzy. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Myślenice.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: lucynagdula@gmail.com lub telefonicznej (12) 272 13 72 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 32-400 Myślenice ul. Wybickiego 39,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Gdula Lucyna Gabinet Dermatologiczny: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Gdula Lucyna Gabinet Dermatologiczny.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Kinga
Bardzo dobrze zna się na swoim zawodzie.:) Polecam gorąco, pomogła mi uzyskać idealną cerę, a byłam u wielu dermatologów.
M
maria
super lekarz i super babka
O
o
Bardzo dobra pani dermatolog.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.