Kalemba Generalny wykonawca

Budowa obiektów przemysłowych, biurowych i mieszkalnych

Budownictwo przemysłowe
ul. Krakowska 160, 32-447 Siepraw małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kalemba Generalny wykonawca
ul. Krakowska 160, 32-447 Siepraw małopolskie
NIP
6781308427
Telefon
Kalemba Generalny wykonawca

Informacje

Opis działalności firmy Kalemba Generalny wykonawca w Siepraw
Prace budowlane to specjalność firmy Kalemba. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Jerzy Kalemba, ma swoją siedzibę w Sieprawiu, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Szukając firmy zajmującej się usługami budowlanymi, warto wybrać przedsiębiorstwo Kalemba. Ten generalny wykonawca inwestycji zapewnia dotrzymywanie terminów, wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Firma organizuje wszystkie prace i koordynuje poszczególne etapy realizowane przez siebie i podwykonawców. Najczęściej wykonuje zlecenia w systemie "zaprojektuj i wybuduj" oraz pod klucz. W tym pierwszym przypadku odpowiada za projekt wykonawczy, pozwolenie na budowę, a także prace budowlane i montażowe. W drugim przypadku firma planuje inwestycje, przygotowuje kosztorys, a prace doprowadza nie tylko do stanu deweloperskiego, ale też wykańcza wnętrza i otoczenie budynków. Kalemba podejmuje się budowy różnych obiektów. Można do nich zaliczyć:
-hale produkcyjne,
-hale magazynowe,
-biurowce,
-obiekty mieszkalne,
-obiekty socjalne.

W ramach kompleksowej oferty Kalemba proponuje kierowanie budową, nadzór inwestorski, a także usługi inwestora zastępczego. Może również dokonywać przeglądów okresowych stanu technicznego budynków i instalacji. Przeglądy dzielą się na wykonywane co pół roku, co roku i co pięć lat.

Więcej informacji o ofercie przygotowanej przez firmę Kalemba można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem najlepiej nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Kalemba Generalny wykonawca z lokalizacji: Siepraw świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń