Producent Pędzli Malarskich i Szczotek "Wysocki"

Sprzęt do malowania i tapetowania
ul. Myśliwska 10, 32-447 Siepraw małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 224 134
122745408
Adres korespondencyjny
ul. Myśliwska 10, 32-447 Siepraw małopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy znajduje się w Sieprawiu, w powiecie myślenickim, w województwie małopolskim. Zajmujemy się produkcją artykułów malarskich. Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie zdobywane od 1992 roku. Klientom zapewniamy duży wybór produktów, szybkie realizowanie zamówień i atrakcyjne ceny.
Produkty i usługi
Firma Wysocki od początku działalności cieszy się zaufaniem klientów. To wszystko dzięki wysokiej jakości usługom i produktom, na co kładziemy wyjątkowy nacisk. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy chętnie służą radą i pomocą.


Naszą specjalnością jest produkcja akcesoriów malarskich. Oferujemy produkty wysokiej klasy, ręcznie składane z materiałów dobrej jakości. Nieustannie poszerzamy asortyment, aby w pełni zadowolić klientów i ich oczekiwania.


Oferujemy:

- narzędzia malarskie,
- pędzle malarskie,
- farby,
- artykuły malarskie,
- kratki malarskie,
- narzędzia budowlane.


Klientom proponujemy przede wszystkim zakup pędzli. Dysponujemy rozwiązaniami płaskimi oraz okrągłymi przeznaczonymi do łatwych i skomplikowanych prac. Między innymi posiadamy produkty służące do malowania kaloryferów, trudno dostępnych miejsc oraz detali. Ponadto prowadzimy sprzedaż wałków malarskich idealnie nadających się do malowania ścian i narożników, wraz z kratkami, wiadrami i kuwetami.


Nasza oferta to również szczotki z miękkiego włosia, idealnie nadające się do sprzątania różnych powierzchni i mycia samochodów oraz szczotki z twardym włosiem przeznaczone do usuwania trudno ścieralnych zabrudzeń.


Klienci znajdą u nas również wiele taśm naprawczych, aluminiowych, izolacyjnych i dwustronnych, a także narzędzi niezbędnych podczas prac budowlanych lub remontowych. Dysponujemy piłami do metalu, młotkami, nożami do tapet, poziomicami, tarczami, a także kielniami i środkami ochronnymi w postaci masek i rękawic.


Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń