Producent Pędzli Malarskich i Szczotek Wysocki

Profesjonalne artykuły malarskie w atrakcyjnych cenach

Sprzęt do malowania i tapetowania
ul. Myśliwska 10, 32-447 Siepraw małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
601 224 134
122745408
Producent Pędzli Malarskich i Szczotek Wysocki

Informacje

Opis działalności
Jako firma Wysocki jesteśmy znani z produkcji wysokiej jakości artykułów malarskich. Nasza siedziba mieści się w Sieprawiu, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Bogusław Wysocki. Działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Firma Wysocki od początku działalności cieszy się zaufaniem klientów. To wszystko dzięki wysokiej jakości usługom i produktom, na co kładziemy wyjątkowy nacisk. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy chętnie służą radą i pomocą.


Naszą specjalnością jest produkcja akcesoriów malarskich. Oferujemy produkty wysokiej klasy, ręcznie składane z materiałów dobrej jakości. Nieustannie poszerzamy asortyment, aby w pełni zadowolić klientów i ich oczekiwania.


Oferujemy:

- narzędzia malarskie,
- pędzle malarskie,
- farby,
- artykuły malarskie,
- kratki malarskie,
- narzędzia budowlane.


Klientom proponujemy przede wszystkim zakup pędzli. Dysponujemy rozwiązaniami płaskimi oraz okrągłymi przeznaczonymi do łatwych i skomplikowanych prac. Między innymi posiadamy produkty służące do malowania kaloryferów, trudno dostępnych miejsc oraz detali. Ponadto prowadzimy sprzedaż wałków malarskich idealnie nadających się do malowania ścian i narożników, wraz z kratkami, wiadrami i kuwetami.


Nasza oferta to również szczotki z miękkiego włosia, idealnie nadające się do sprzątania różnych powierzchni i mycia samochodów oraz szczotki z twardym włosiem przeznaczone do usuwania trudno ścieralnych zabrudzeń.


Klienci znajdą u nas również wiele taśm naprawczych, aluminiowych, izolacyjnych i dwustronnych, a także narzędzi niezbędnych podczas prac budowlanych lub remontowych. Dysponujemy piłami do metalu, młotkami, nożami do tapet, poziomicami, tarczami, a także kielniami i środkami ochronnymi w postaci masek i rękawic.


Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
Nnatin
Polecam serdecznie. Zapewniają wysokiej jakości artykuły malarskie w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykorzystuję ich produkty w mojej firmie, podczas prac remontowych u Klientów. Bardzo przyjemnie się nimi pracuje, za co polecam serdecznie.