Krupa Metaloplastyka Anna Krupa

Twój wykonawca konstrukcji metalowych

Metaloplastyka
32-410 Sieraków 148 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Krupa Metaloplastyka Anna Krupa
32-410 Sieraków 148 małopolskie
Telefon
Krupa Metaloplastyka Anna Krupa

Informacje

Opis działalności firmy Krupa Metaloplastyka Anna Krupa w Sieraków
Firma Anny Krupy znajduje się w Sierakowie. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług w zakresie metaloplastyki.
Produkty i usługi
Metaloplastyka polega na wykonywaniu przedmiotów artystycznych i użytkowych z metalu. Firma Anny Krupy w Sierakowie powstała właśnie z myślą o niej. Konstrukcje metalowe wykonujemy na zamówienie, zgodnie z potrzebami klienta.

Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych balkonów. Wszystkie elementy są odpowiednio zabezpieczone i otynkowane. Konstrukcje zabezpieczamy poprzez ocynk galwaniczny i malowanie proszkowe.

W ramach metaloplastyki użytkowej wykonujemy przede wszystkim ogrodzenia kute, które charakteryzują się oryginalnym wyglądem, trwałością i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy czynniki atmosferyczne. Zapewniamy, że z wykonanym przez nas ogrodzeniem, Wasza posesja zyska na prestiżu. Wykonujemy ogrodzenia, których wygląd jest ponadczasowy. U nas zamówicie solidnie wykonane przęsła i bramy metalowe.

Wykonujemy nie tylko estetyczne i wytrzymałe ogrodzenia metalowe. Zapewniamy także pomoc w wykonywaniu praktycznych kompletów ogrodowych metalowych. Wykonujemy huśtawki, grille oraz inne konstrukcje do ogrodów.

Ponadto podejmujemy się wykonywania lamp metalowych wyróżniających się stylowym wyglądem.
Zasięg działania
Firma Krupa Metaloplastyka Anna Krupa z lokalizacji: Sieraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń