Janicki Fhu

Kompleksowe usługi tartaczne

Tartaki
32-436 Tokarnia 305 małopolskie
Poniedziałek 7:00 - 20:00
Wtorek 7:00 - 20:00
Środa 7:00 - 20:00
Czwartek 7:00 - 20:00
Piątek 7:00 - 20:00
Sobota 7:00 - 20:00
Niedziela 7:00 - 20:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Janicki Fhu
32-436 Tokarnia 305 małopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Janicki Fhu

Informacje

O nas
Zakup takich materiałów, jak: tarcica budowlana, więźby dachowe, łaty i kontrłaty, umożliwia Państwu profesjonalny tartak. Wszystkie te produkty ma w swojej ofercie Tartak Janicki, który w branży usługowej działa już od wielu lat.

Tartak Janicki przyjmuje zlecenia między innymi z województwa małopolskiego i śląskiego w zakresie wykonania desek, łat, więźby dachowej, tarcicy. Oferuje również impregnację drewna. Klientami firmy są zarówno Klienci indywidualni, jak i różne przedsiębiorstwa. Firma jest otwarta na współpracę z Klientami z całego kraju.

Tartak gwarantuje solidne wykonywanie desek oraz wykorzystywanie najwyższej jakości drewna. Stara się dostarczyć odbiorcom jak najlepsze produkty.
Opis działalności firmy Janicki Fhu w Tokarnia
Firma Jana Janickiego powstała w 2005 roku w Tokarni, w województwie małopolskim. Specjalnością zakładu są usługi tartaczne.
Produkty i usługi
Głównym podmiotem działalności są kompleksowe usługi tartaczne. Przedsiębiorstwo Jana Janickiego specjalizuje się w sprzedaży tarcicy budowlanej oraz wyrobów z drewna. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, do których należą w szczególności tarcica morka, więźby dachowe i łaty. Asortyment obejmuje również między innymi:

- kontrłaty,
- podbitki,
- deski,
- elementy domów letniskowych,
- konstrukcje dachowe.

Uzupełnieniem oferty jest profesjonalna impregnacja drewna, które sprawia, że drewno pozostaje na dłużej trwałe i jest doskonale chronione. Do impregnacji wykorzystywane są zaufane i sprawdzone konserwujące środki chemiczne. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje usługi najwyższej jakości, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zamówień.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
Drewno budowlane. Tartak drzewny. Tarcica budowlana. Więźby dachowe.
Zasięg działania
Firma Janicki Fhu z Tokarnia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, chrzanowski, krakowski, limanowski, myślenicki, nowotarski, olkuski, wadowicki, wielicki, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń