Wood-Art Andrzej Pęcek

Specjalizujemy się w produkcji schodów z drewna

Schody
32-436 Tokarnia 5 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 981 787
Adres korespondencyjny
32-436 Tokarnia 5 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Wood-Art znajduje się w Tokarni, w powiecie myślenickim, na terenie województwa małopolskiego. Nasze początki sięgają wczesnych lat 90 ubiegłego stulecia. Zajmujemy się świadczeniem usług stolarskich. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielem jest Andrzej Pęcek.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług stolarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielem jest Andrzej Pęcek.

Wykonujemy schody pałacowe, schody kręcone, schody gięte, schody samonośne, schody półkowe, schody wspornikowe, schody dywanowe, schody nowoczesne oraz schody z drewna egzotycznego. Wykonujemy także schody drewniane i schody na zamówienie.

Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości drewna, a także innych materiałów i komponentów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Korzystamy też z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze najlepszego modelu schodów, który sprawdzi się w Państwa domu.

Stolarstwo to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń