Medi Kompleks Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Usługi medyczne

Szpitale i kliniki prywatne
32-412 Wiśniowa 317 małopolskie
(13 opinii) napisz opinię
Medi Kompleks Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
32-412 Wiśniowa 317 małopolskie
NIP
6811728425
Telefon
Może cię zainteresować
Medi Kompleks Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Medi Kompleks Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Wiśniowa
Zakład Medi Kompleks założyliśmy w Wiśniowej, na terenie województwa małopolskiego już 20 lat temu. Świadczymy szereg usług medycznych od opieki paliatywnej, po opiekę pielęgniarską, czy medycynę szkolną. Posiadamy podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Produkty i usługi
Działamy w dwóch placówkach Medi Kompleks. Jedna z nich świadczy usługi opieki zdrowotnej, a druga to hospicjum domowe dla osób dorosłych i dzieci. Pomocy medycznej i psychologicznej udzielamy na terenie powiatu wadowickiego, myślenickiego, nowosądeckiego, limanowskiego, wielickiego i oświęcimskiego. Nasz zespół składa się z lekarzy, położnych, pielęgniarek, psychologów i fizjoterapeutów. W ofercie Hospicjum Domowego Królowej Apostołów dla Dorosłych i Dzieci znajduje się:
- pomoc rodzinie w leczeniu osoby chorej,
- opieka nad osobami chorymi w warunkach ambulatoryjnych i domowych,
- walka z przykrymi objawami choroby i bólem,
- pomoc osobom osieroconym.

Oferujemy także domową opiekę hospicyjną, która obejmuje pomoc w sferze psychicznej, duchowej i fizycznej. Do domu osoby chorej przychodzą lekarze, psycholodzy, pielęgniarki i rehabilitanci.

W ośrodku znajduje się także porania medycyny paliatywnej, dla osób, które chorują na nowotwory lub zakończyły leczenie przyczynowe i niezbędne jest u nich leczenie bólu oraz wsparcie psychologiczne.

Wizyty domowe odbywają się dwa razy w tygodniu. Jeżeli pacjent potrzebuje mieć zapewnioną całodobową opiekę, zostaje skierowany do hospicjum.

Umową z NFZ objęte są:
- Hospicjum Domowe dla Dorosłych i Dzieci,
- Poradnia Opieki Paliatywnej,
- Poradnia Domowego Leczenia Tlenem,
- Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa,
- Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej,
- Położne Podstawowej Opieki Zdrowotnej,
- Medycyna Szkolna.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - ośrodek Medi Kompleks w Wiśniowej.
Zasięg działania
Firma Medi Kompleks Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z lokalizacji: Wiśniowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
M
Marta
Świetne miejsce! Moja ciocia chodziła do poradni medycyny paliatywnej. Była bardzo zadowolona z usług.
L
LetaRGGG
Gdy moja żona zachorowała na nowotwór korzystałam z ich pomocy. Bardzo pomogli nam w tym ciężkim okresie, za co jestem im niezmiernie wdzięczna.
A
Artu662
Miała terapię tlenową. Pielęgniarka stąd odwiedzała mnie i kontrolowała mój stan zdrowia. Bardzo empatyczna osoba.
E
Epiciva
Najlepsze wsparcie psychiczne i fizyczne dla obłożnie chorych. Odpowiednio zajęli się tutaj naszą babcią i również nam zapewnili wsparcie.
M
Mua_lua
Mają tutaj naprawdę dobrego fizjoterapeutę. Bardzo pomógł on mojej mamie.
V
Viva_forever
Zapewniają opiekę psychologiczną i lekarską. Potrafią doskonale zająć się obłożnie chorą osobą.
H
Hippo_lit778
Kompleksowo dbają o swoich pacjentów. Kiedy mój ojciec zachorował, zapewnili wizyty lekarza i pielęgniarki. Szczególnie zadbali o niego w jego ostatnich dniach.
K
Kuba
Ośrodek dba o swoich pacjentów. Zapewnili nam wizyty pielęgniarki i lekarza, kiedy tata zachorował. Otoczyli go opieką oraz szacunkiem w jego ostatnich dniach.
E
Ewa
Podoba mi się to, że mają zespół różnych specjalistów i zapewniają nie tylko opiekę lekarską, ale także psychologiczną. To ogromne wsparcie dla osób, które muszą opiekować się osobą obłożnie chorą.
T
Tomek
Po operacji mój tato wymagał rehabilitacji, która uśmierzyłaby jego ból. Dobrego fizjoterapeutę znaleźliśmy w tym ośrodku. Człowiek z wykształceniem i ogromną wiedzą. Bardzo pomógł w tych pierwszych, najgorszych dniach.
N
Natalia
Ośrodek okazał nam ogromne zrozumienie i wsparcie, kiedy nasza babcia zachorowała na nieuleczalną chorobę. Przyjęli ją do hospicjum, w którym otrzymała wsparcie fizyczne i psychiczne. Bardzo o nią dbali. My również otrzymaliśmy wsparcie emocjonalne.
M
Maria
Podjęłam się terapii tlenowej w domu. Pielęgniarka z tego ośrodka co jakiś czas przychodziła do mnie na wizytę, aby skontrolować stan zdrowia. Zawsze była bardzo miła i doradzała mi w kwestiach zdrowotnych. Polecam.
M
Matylda
Korzystałam z ich pomocy, kiedy mój mąż zachorował na raka trzustki. Bardzo nam pomogli w tamtym okresie. Było wiadome już, że mąż nie wyzdrowieje. Na szczęście mogliśmy korzystać z domowych wizyt lekarza, który przepisywał lekarstwa przeciwbólowe i pomagał mężowi przejść przez ten najgorszy czas. Ja też mogłam liczyć na wsparcie duchowe.