Mika FTHU

Tanio, solidnie - To My!

Materiały budowlane
32-445 Zawada 205 małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 274 37 63
Mika FTHU

Informacje

O nas
Węgiel jest jednym najważniejszych materiałów opałowych, potrzebnych chociażby w śnieżne, zimowe dni. Sprawdzony węgiel dostarczy Państwu Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Mika.

Poza materiałami opałowymi firma ma w swojej bogatej ofercie również akcesoria i materiały budowlane. Zajmuje się usługami transportowymi. Ponadto prowadzi sprzedaż nawozów mineralnych i pasz. Za pośrednictwem sklepu internetowego sprzedaje narzędzia. Szeroki zakres działalności Firmy Transportowo-Handlowo-Usługowej Mika połączony jest z gwarancją wysokiej jakości wszystkich produktów i usług. Firma Mika dba o satysfakcję Klienta, solidność i profesjonalizm.

Towary dowożone są do Klienta wyspecjalizowanymi samochodami (z wywrotem od 3,5 t do 40 t oraz samorozładowcze z dźwigiem HDS), które służą również do świadczenia usług transportowych (między innymi: przewóz maszyn, towaru paletyzowanego, drzewa).

Zapraszamy do skorzystania z usług Firmy Transportowo-Handlowo-Usługowej Mika. Postaw na dobry węgiel, profesjonalny transport oraz wysokiej jakości nawozy mineralne i pasze.
Opis działalności
Firma Mika zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i sypkich, sprzedażą oraz transportem opału a także sprzedażą nawozów. Jako firma stawiamy na ciągły rozwój, efektem naszej sumiennej pracy i zaangażowania jest wysoki standard oferowanych usług. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Zawada.
Produkty i usługi
Oferta firmy obejmuje przede wszystkim sprzedaż materiałów budowlanych, sypkich, nawozów mineralnych i pasz oraz opału wraz z transportem. Na zakupione materiały oferujemy transport HDS wraz z wywrotkami.

W zakresie materiałów budowlanych znajdą Państwo szeroki wybór z każdej kategorii. Posiadamy profesjonalne cement, kleje, zaprawy murarskie i tynkarskie, narzędzia budowlane oraz okna dachowe i wiele innych. Oferowane produkty występują w wielu modelach różniących się od siebie przede wszystkim ceną co umożliwia znalezienie przez Klienta produktu idealnie dopasowanego do jego możliwości i potrzeb.

Oferta opału obejmuje:

- węgiel (retopal, jaret, ekogorszek pieklorz, groszek, orzech, kostka)
- miał
- koks
- drewno

Sprzedajemy zdrowe pasze dla bydła i nawozy mineralne.
Marki i specjalizacje
W ofercie znajdą Państwo produkty takich marek jak: Ceresit, Atlas, Mapei, Alpol, Rygips, Anserglok i wiele innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, limanowski, myślenicki, Nowy Sącz, nowotarski, tatrzański, wadowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń