Traszkan Sp.j. S.F.Z. Sroka

Odbiór śmieci komunalnych

Wywóz śmieci i odpadów
32-413 Zegartowice 105 małopolskie
(17 reviews) napisz opinię
Traszkan Sp.j. S.F.Z. Sroka
32-413 Zegartowice 105 małopolskie
NIP
6811821834
Telefon
Traszkan Sp.j. S.F.Z. Sroka

Informacje

Opis działalności firmy Traszkan Sp.j. S.F.Z. Sroka w Zegartowice
Firmę Traszkan założyliśmy w 1996 roku na terenie Zegartowic, w województwie małopolskim. Zajmujemy się terminowym odbiorem śmieci oraz nieczystości płynnych. Działamy na terenie południowej części województwa małopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jednym z naszych głównych atutów jako firmy zajmującej się wywozem najróżniejszych odpadów jest doskonale wyposażony tabor pojazdów. Posiadamy wozy asenizacyjne oraz pojazdy specjalistyczne, przystosowane do szybkiego załadunku i rozładunku przewożonego towaru. Odbiór opadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych świadczymy przy pomocy samochodów przystosowanych do odbioru śmieci o pojemność 120 l, 240 l, 1100 l i 2200 l.

Jako kadra firmy Traszkan oferujemy Klientom takie usługi jak:
- wywóz nieczystości płynnych i stałych,
- wywóz gruzu i odpadów budowlanych,
- odbiór odpadów komunalnych,
- odbiór odpadów wielkogabarytowych,
- odbiór odpadów niebezpiecznych,
- odbiór odpadów poprodukcyjnych,
- skup złomu i metali kolorowych.

Współpracując z Klientem, zapewniamy odbiór i wywóz nieczystości według wcześniej ustalonego harmonogramu. Przyjmujemy także indywidualne zgłoszenia od Klientów. Po odebraniu nieczystości wystawiamy dokumenty potwierdzający wywóz odpadów. Działamy na podstawie umów stałych i jednorazowych.

Dysponujemy specjalnymi kontenerami do składowania i wywożenia gruzu. Oferujemy regularną obsługę firm budowlanych, osiedli mieszkaniowych, biur i Klientów indywidualnych. Pomagamy w usunięciu odpadów wielkogabarytowych.

Mamy także uprawnienia do odbioru odpadów niebezpiecznych. Wszystkie nasze usługi realizujemy zgodnie z prawem i w razie kontroli Inspektoratu Ochrony Środowiska możemy wylegitymować się odpowiednimi licencjami.

Na terenie zakładu zajmujemy się segregacją opadów oraz ich wstępnym recyklingiem.

Do naszych usług należy również pomoc właścicielom budynków, które zostały zalane.

Docieramy do Klientów na terenie takich miejscowości jak: Gdów, Bochnia, Dobczyce, Wieliczka, Myślenice, Niepołomice, Nowy Wiśnicz, Limanowa, czy Mszana Dolna.

Zapraszamy do kontaktu - firma Traszkan w Zegartowicach.
Zasięg działania
Firma Traszkan Sp.j. S.F.Z. Sroka z lokalizacji: Zegartowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
myślenicki, wielicki

Opinie

(17 reviews) napisz opinię
A
Andrzej
Byli odpowiedzialni za odbiór odpadów. Wykonali kawał dobrej roboty.
J
Jakub
Polecam w 100% miła obsługa odpady odbierane zawsze na czas Polecam
E
Emil
Dzień dobry. Chciałem powiedzieć, że firma Traszkan doskonale radzi sobie z gospodarką odpadami. Wszystko działa tutaj jak trzeba :D
K
Krzysiek
Polecam ich do wywozu odpadów wielkogabarytowych. Wystarczy jeden telefon, żeby ustalić z nimi dogodny termin. Do nas przyjechali specjalnym wozem i w kilka minut załadowali na pakę wszystkie odpady.
M
Mariusz
Pomogli nam w załadowaniu i wywiezieniu materiałów niebezpiecznych. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem, ponieważ firma ma upoważnienia do tego typu usług.
K
Kamil
Nie podwyższają ciągle cen, więc polecam ich na pewno za przystępne koszty. Kontenery na gruz opróżniają regularnie i nie mamy z nimi żadnych problemów.
U
Ula
Działają zgodnie z prawem. Dbają o pracę zgodnie z harmonogramem. Zawsze przygotowują potrzebne potwierdzenia odbioru.
M
B
Morowy Bór
Odradzam. Biorą opłaty od ludzi i nie przyjeżdżają. Grafik napisany na pokaz. Pobierają opłaty co roku wyższe teraz 90 złotych. Nie dopuszczajcie ich do przetargu. Policja powinna się tym zająć.
M
B
Morowy Bór
U nas w Gminie firma Traszkan z Zegartowic przyjeżdża sobie jak chce a w grafiku ma wiele terminów obiecuje. Nie wywiązuje się z tego co jest w grafiku wyzozu odpadów. W kwietniu 2 na 3 razy nie przyjechali a za po podwyżki horrendalne za miesięczny wywóz odpadów. Wzrosło do 90 zł. Firma zło.dziej. Tylko hajs się dla nich liczy. Na który w ich mniemaniu nie trzeba zapracować bo się im należy.
K
Konrad
Polecam współpracę z tą firmą. Zawsze w terminie przyjeżdżają na posesję, żeby odebrać nieczystości płynne. Każdorazowo wydają też dokument potwierdzający utylizację.
O
Oliwia
Z miłą chęcią polecę tę firmę. Zawsze na czas odbierają wszystkie śmieci na naszej ulicy. Zarówno my, jak i okoliczni sąsiedzi chwalimy sobie ich usługi. Działają według harmonogramu i mają uczciwe ceny.
O
Okrecik
Przy wywozie odpadów zawsze z nimi współpracujemy. Polecamy.
M
Maryla
Naprawdę zajmują się segregacją odpadów. To się chwali.
M
mamakasi
Mają atrakcyjne stawki wynajmu kontenera na gruz. Polecam.
N
Norbert
Mogę każdemu polecić ich usługi, bo kontenery opróżniają regularnie.
E
Ewap007
Polecamy. W naszej gminie firma doskonale sobie radzi z wywozem nieczystości.
M
Marylka
Porządna firma. Nigdy nie ma problemów z terminowością odbiorów.