Cake Art w Panoramie Firm

33-390 Łącko 936, woj. małopolskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 17:00
 2. wtorek:
  08:00 - 17:00
 3. środa:
  08:00 - 17:00
 4. czwartek:
  08:00 - 17:00
 5. piątek:
  08:00 - 17:00
 6. sobota:
  08:30 - 12:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Jadalne papiery, spożywcze tusze i atramenty. Papiery opłatkowe i cukrowe oraz folie do czekolady. Nasza oferta to jadalny papier cukrowy Frosting, Decor Plus, papier opłatkowy AD i Premium DD, folie do czekolady wszystko w formatach A3 i A4. Firma Cake Art zajmuje się sprzedażą jadalnego papieru i atramentów oraz akcesoriów do drukowanych dekoracji na torty, lody, ciasta, czekoladę.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w drukowanych jadalnych akcesoriach cukierniczych służących tworzeniu dekoracji tortów, ciast, czekolad, lodów.
Jadalne zdjęcia i wydruki, folie transferowe na czekoladę to nasza specjalność.

Produkty i usługi

Cake Art to firma z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie cukiernictwa i piekarnictwa.

Cake Art specjalizuje się w sprzedaży i produkcji artykułów do tworzenia jadalnych wydruków i dekoracji drukowanych na torty, ciasta, lody i czekoladę.

Nasza oferta to cukrowy papier jadalny, papier opłatkowy, folie do czekolady, jadalne tusze i atramenty do drukarek. Asortyment kierujemy do profesjonalistów i miłośników w dziedzinie cukiernictwa i piekarnictwa, ale także do tych którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z cukiernictwem.

Nasza oferta:
Papiery spożywcze - papier opłatkowy w formatach A4 i A3 o grubościach AD i DD, papiery cukrowe Frosting A4 i A3, Fondant, folie do czekolady o różnych wymiarach Chocosheets i Bonbonsheet i wiele innych.

Zajmujemy się sprzedażą także atramentów jadalnych i kartridży z jadalnym tuszem.

Ponadto nasza oferta składa się z zestawów startowych pozwalających na samodzielne drukowanie jadalnych zdjęć, ilustracji i dekoracji na torty i ciasta w postaci zestawów zawierających DRUKARKĘ, TUSZE i PAPIER JADALNY co z pewnością pomoże Państwu stworzyć wyjątkowe dekoracje cukiernicze.

Zapraszamy do naszego e-sklepu Cake Art gdzie znajdziesz pomocne wskazówki i instrukcje dotyczące oferowanego przez nas asortymentu.

ZAPRASZAMY!!!

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Limanowa, Zakopane, Brzesko, Miechów, Nowy Sącz, Kraków, Gorlice, Bielsko-Biała, Tarnów, Wadowice
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
33-390 Łącko 936, woj. małopolskie