Cake Art w Panoramie Firm

33-390 Łącko 936, woj. małopolskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 17:00
 2. wtorek:
  08:00 - 17:00
 3. środa:
  08:00 - 17:00
 4. czwartek:
  08:00 - 17:00
 5. piątek:
  08:00 - 17:00
 6. sobota:
  08:30 - 12:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Jadalne papiery, spożywcze tusze i atramenty. Papiery opłatkowe i cukrowe oraz folie do czekolady. Nasza oferta to jadalny papier cukrowy Frosting, Decor Plus, papier opłatkowy AD i Premium DD, folie do czekolady wszystko w formatach A3 i A4. Firma Cake Art zajmuje się sprzedażą jadalnego papieru i atramentów oraz akcesoriów do drukowanych dekoracji na torty, lody, ciasta, czekoladę.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w drukowanych jadalnych akcesoriach cukierniczych służących tworzeniu dekoracji tortów, ciast, czekolad, lodów.
Jadalne zdjęcia i wydruki, folie transferowe na czekoladę to nasza specjalność.

Produkty i usługi

Cake Art to firma z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie cukiernictwa i piekarnictwa.

Cake Art specjalizuje się w sprzedaży i produkcji artykułów do tworzenia jadalnych wydruków i dekoracji drukowanych na torty, ciasta, lody i czekoladę.

Nasza oferta to cukrowy papier jadalny, papier opłatkowy, folie do czekolady, jadalne tusze i atramenty do drukarek. Asortyment kierujemy do profesjonalistów i miłośników w dziedzinie cukiernictwa i piekarnictwa, ale także do tych którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z cukiernictwem.

Nasza oferta:
Papiery spożywcze - papier opłatkowy w formatach A4 i A3 o grubościach AD i DD, papiery cukrowe Frosting A4 i A3, Fondant, folie do czekolady o różnych wymiarach Chocosheets i Bonbonsheet i wiele innych.

Zajmujemy się sprzedażą także atramentów jadalnych i kartridży z jadalnym tuszem.

Ponadto nasza oferta składa się z zestawów startowych pozwalających na samodzielne drukowanie jadalnych zdjęć, ilustracji i dekoracji na torty i ciasta w postaci zestawów zawierających DRUKARKĘ, TUSZE i PAPIER JADALNY co z pewnością pomoże Państwu stworzyć wyjątkowe dekoracje cukiernicze.

Zapraszamy do naszego e-sklepu Cake Art gdzie znajdziesz pomocne wskazówki i instrukcje dotyczące oferowanego przez nas asortymentu.

ZAPRASZAMY!!!

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Tarnów, Nowy Sącz, Bielsko-Biała, Brzesko, Limanowa, Gorlice, Kraków, Zakopane, Miechów, Wadowice
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
jadalny papier, papier opłatkowy A4 A3, papier cukrowy A4 A3, folie do czekolady, Jadalne tusze, jadalne atramenty, frosting sheets A4 A3, tusze jadalne do drukarek, atramenty do drukarek spożywczych, jadalny papier opłatkowy AD, fondant, folie transferowe do czekolady, Decor Plus, posypka cukrowa, masy cukrowe, lukier plastyczny, papier opłatkowy premium DD, Jadalne fotografie na tort, hurtownia papieru jadalnego, hurtownia transferów do czekolady, hurtownia atramentów jadalnych, hurtownia tuszy spożywczych

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
33-390 Łącko 936, woj. małopolskie