PPHU Agrotex Sp. z o.o.

Pozyskujemy z owoców to, co najlepsze!

Przetwórstwo warzyw i owoców
33-314 Łososina Dolna 303 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PPHU Agrotex Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Pozyskujemy z owoców to, co najlepsze! Działamy od 2010 roku. Znajdujemy się w Łososinie Dolnej, na terenie województwa małopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Agrotex założyliśmy w 1993 roku i z początku zajmowaliśmy się produkcją dżemów, marmolad, owoców kandyzowanych oraz suszów owocowych i warzywnych. W 2004 roku rozpoczęto prace projektowo - organizacyjne pod budowę nowego zakładu przetwórczego w Łososinie Dolnej. Zakończenie prac budowlanych oraz uruchomienie produkcji nastąpiło w sezonie 2007 roku.

W chwili obecnej Zakład zajmuje się produkcją zagęszczonych soków i aromatów owocowych.

Paleta naszych produktów:
- koncentraty owocowe,
- soki naturalne,
- aromaty naturalne,
- puree owocowe oraz puree,
- koncentraty,
– wsady, pulpy owocowe,
– produkty warzywne,
- owoce mrożone,
- bio produkty,

W 2010 roku PPHU AGROTEX Sp. z o.o. został przejęty przez grupę Grünewald International . Firma PPHU AGROTEX Sp. z o.o. - jako członek Grünewald International - ma do zaoferowania bogatą paletę produktów, w zależności od indywidualnych życzeń naszych klientów. Zaopatrujemy m. in producentów soków, napojów, alkoholi, lodów, nabiału - jogurty etc., wypieków, wyrobów cukierniczych, baby food, zdrowej żywności. Naszymi klientami są również branże farmaceutyczne oraz kosmetyczne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń