Paros Leszek Hełmecki

Produkcja opakowań z tektury

Opakowania papierowe i tekturowe
33-386 Brzezna 551A małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Paros Leszek Hełmecki

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Paros działamy od prawie 30 lat, a dokładnie od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Brzeznej, w powiecie nowosądeckim, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Leszek Hełmecki.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji opakowań papierowych i tekturowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Służymy fachowym doradztwem w zakresie usług i najlepszych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdują się opakowania kartonowe, funkcjonalne i estetyczne oraz wytrzymałe.

Oferujemy przede wszystkim:
- pudła klapowe,
- pudła fasonowe,
- pudełka wieczkowe,
- pudełka składane i tacki,
- pudełka wysuwane,
- wytrzymałe pudła,
- pudła sklejane na gotowo.

W naszym katalogu ofertowym znajduje się również wyposażenie wewnętrzne, w tym wkładki wypełniające, wkładki i przekładki.

Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas pudła klapowe, które stanowią podstawowe opakowanie zbiorcze, a czasem również detaliczne większości produktów na rynku. Opakowania te zapewniają łatwy transport i przechowywanie. Są one ekologiczne, tanie i łatwe do wykorzystania w procesie recyklingu. Można zakupić u nas pudła w każdym rozmiarze i każdej ilości. Jako materiał wykorzystujemy tekturę o 3 i 5 warstwach, w kolorze szarym albo białym. W razie potrzeby możemy zająć się wykonaniem nadruku na pudłach.

Zapewniamy terminowość i pełen profesjonalizm. Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Paros.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, gorlicki, krakowski, limanowski, nowosądecki, nowotarski, tarnowski, tatrzański, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń