Bruk-ogród-Nowak Piotr Nowak

Projektowanie i zakładanie ogrodów i terenów zielonych.

Ogrodnictwo
ul. Zielona 53, 33-395 Chełmiec małopolskie
(11 opinii) napisz opinię
Bruk-ogród-Nowak Piotr Nowak
ul. Zielona 53, 33-395 Chełmiec małopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Bruk-ogród-Nowak Piotr Nowak

Informacje

Opis działalności firmy Bruk-ogród-Nowak Piotr Nowak w Chełmiec
Bruk-Ogród-Nowak to firma, w której zajmujemy się przede wszystkim planowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów zielonych. Dodatkowy profil naszej działalności stanowią także usługi brukarskie. Siedziba firmy mieści się w Chełmcu, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Piotr Nowak. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Zakładanie ogrodów to trudne, wymagające i czasochłonne zadanie, na które wielu z naszych Klientów zwyczajnie nie ma czasu. Wykonany ogród należy także pielęgnować, aby nie stracił on swoich walorów oraz funkcji. Dla oszczędności Waszego czasu, stworzyliśmy ofertę dzięki której doczesne obowiązki związane z zakładaniem, projektowaniem i pielęgnacją ogrodów, jesteśmy w stanie wykonać za Państwa.

Korzystamy z najlepszych dostępnych środków i materiałów, które zapewniają najwyższą jakość naszej pracy. Dzięki wykorzystaniu najlepszych rozwiązań technicznych, każe zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować zgodnie z terminem.Klientom oferujemy: - projektowanie i zakładanie ogrodów
- pielęgnację ogrodów i terenów zielonych
- cięcie drzew i krzewów (owocowych i ozdobnych)
- wykonanie oczek wodnych, stawów i kaskad
- trawniki tradycyjne i z rolki
- automatyczne systemy nawadniające (Rain Bird, Hunter, Gardena)
- małą architekturę ogrodową
- drenaż i odwodnienie

Dodatkowo, proponujemy także usługi brukarskie, w ramach którym wybraną kostką, wyłożymy place, drogi, chodniki oraz wiele więcej. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Nasi Klienci mogą także skorzystać z propozycji, jaką jest wynajem koparki z operatorem. Wykonamy dla Państwa dowolne prace ziemne w rekordowo szybkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Bruk-ogród-Nowak Piotr Nowak z lokalizacji: Chełmiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
myślenicki, Nowy Sącz, tatrzański

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
Z
Zadaz
Polecam, w kwestii ogrodnictwa firma dużo potrafi.
K
Kamila
Zajęli się kompleksowo ogrodem, łącznie z instalacją systemu nawadniania i wykopaniem oczka wodnego. Jestem bardzo zadowolona z realizacji.
R
Robercik944
Wynająłem ich do ułożenia podjazdu z kostki brukowej i nie żałuję. Fachowa robota.
M
Marceli
Zajęli się doprowadzeniem mojego trochę zapuszczonego już ogrodu do porządku. Wykonanie perfekcyjne, ogród nie do poznania. Polecam!
M
Marzena
Ogród wspaniale wykonany. Super projekt i realizacja, firma wykazała się profesjonalizmem w każdym aspekcie. Po prostu specjaliści.
K
Kamil
Skorzystałem z propozycji wynajmu koparki od tej firmy. Pan operator wykonał wszystkie zlecone prace ziemne w rekordowym czasie. Polecam serdecznie.
S
Sylwia
Wykonali dla mnie oczko wodne zgodnie z projektem. Polecam serdecznie.
G
Grażyna
Wykonali parking pod naszą firmą. Uwzględnili najmniejsze szczegóły oraz zaproponowali kilka rozwiązań, które okazały się korzystniejsze niż te wcześniej zaplanowane.
O
Olaf
Bruk-Ogród-Nowak to pełen profesjonalizm. Zatrudniłem ich do położenia kostki brukowej na moim placu manewrowym pod firmą. Znacznie ułatwił pracę moim kierowcą.
M
Maja
Super oferta od najlepszej firmy w okolicy. Regularnie zajmują się pielęgnacją mojego ogrodu na działce. Zawsze pamiętają o nawet najmniejszych szczegółach.
R
Robert
Polecam serdecznie. Zatrudniłem ich do zaprojektowania i wykonania ogrodu na mojej posesji. Panowie spisali się znakomicie, przez co teren budzi podziw moich gości.