Bruk-Ogród-Nowak Piotr Nowak

Projektowanie i zakładanie ogrodów i terenów zielonych

Ogrodnictwo
ul. Zielona 53, 33-395 Chełmiec małopolskie
(15 opinii) napisz opinię
Bruk-Ogród-Nowak Piotr Nowak
ul. Zielona 53, 33-395 Chełmiec małopolskie
NIP
7341717228
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Bruk-Ogród-Nowak Piotr Nowak

Informacje

Opis działalności firmy Bruk-Ogród-Nowak Piotr Nowak w Chełmiec
Bruk-Ogród-Nowak to firma, która znajduje się w Chełmcu. Zajmujemy planowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów i terenów zielonych. Świadczymy również usługi brukarskie.
Produkty i usługi
Zakładanie ogrodów to trudne, wymagające i czasochłonne zadanie, na które wielu z naszych Klientów zwyczajnie nie ma czasu. Wykonany ogród należy także pielęgnować, aby nie stracił on swoich walorów oraz funkcji. Dla oszczędności Waszego czasu, stworzyliśmy ofertę dzięki której doczesne obowiązki związane z zakładaniem, projektowaniem i pielęgnacją ogrodów, jesteśmy w stanie wykonać za Państwa.

Korzystamy z najlepszych dostępnych środków i materiałów, które zapewniają najwyższą jakość naszej pracy. Dzięki wykorzystaniu najlepszych rozwiązań technicznych, każe zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować zgodnie z terminem. Klientom oferujemy:
- projektowanie i zakładanie ogrodów
- pielęgnację ogrodów i terenów zielonych
- cięcie drzew i krzewów (owocowych i ozdobnych)
- wykonanie oczek wodnych, stawów i kaskad
- trawniki tradycyjne i z rolki
- automatyczne systemy nawadniające (Rain Bird, Hunter, Gardena)
- małą architekturę ogrodową
- drenaż i odwodnienie

Dodatkowo, proponujemy także usługi brukarskie, w ramach którym wybraną kostką, wyłożymy place, drogi, chodniki oraz wiele więcej. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Nasi Klienci mogą także skorzystać z propozycji, jaką jest wynajem koparki z operatorem. Wykonamy dla Państwa dowolne prace ziemne w rekordowo szybkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Bruk-Ogród-Nowak w Chełmcu.
Zasięg działania
Firma Bruk-Ogród-Nowak Piotr Nowak z lokalizacji: Chełmiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Aktualności

usługi ogrodnicze

20.09.2023

Bruk- Ogród- Nowak to firma, której specjalnością jest realizacja prac brukarskich i ogrodniczych. Oferujemy projektowanie terenów zielonych z uwzględnieniem wszystkich pomysłów Klienta. Następnie zajmujemy się przygotowaniem terenu, sadzeniem roślin oraz układaniem kostki brukowej, granitowej oraz kamienia.Dysponujemy koparką, dzięki której z łatwością przeprowadzamy wszystkie wymagane prace ziemne.Zapraszamy.

usługi brukarskie

13.07.2023

Bruk-Ogród-Nowak to firma, w której już od 2008 roku zajmujemy się realizacją usług ogrodniczych oraz brukarskich. Z naszą pomocą Twój ogród będzie wyglądał pięknie i estetycznie. Uwzględnimy Twoje wszystkie pomysły oraz doradzimy, jak najlepiej zaaranżować daną przestrzeń. Zakres usług obejmuje między innymi projektowanie i zakładanie ogrodów, a także ich pielęgnację, w tym cięcie drzew oraz krzewów.Zapraszamy do skorzystania z oferty.

usługi brukarskie

20.05.2023

W firmie Bruk- Ogród- Nowak zajmujemy się realizacją usług ogrodniczych oraz brukarskich. Nasza oferta obejmuje projektowanie i zakładanie ogrodów. Poza tym zajmujemy się także ich pielęgnacją, a w tym przycinaniem drzew oraz krzewów. Dodatkowo zapewniamy Państwu wykonawstwo oczek wodnych, stawów i kaskad, które z pewnością sprawdzą się jako idealna dekoracja ogrodu.Zapraszamy do skorzystania z oferty.

usługi ogrodnicze

19.03.2023

Bruk-Ogród-Nowak to firma, w której już od 2009 roku trudnimy się aranżacją ogrodów. Z ogromną przyjemnością stworzymy projekt, w którym uwzględnimy Twoje wszystkie pomysły oraz zajmiemy się jego realizacją.Wykonamy nasadzenia, założymy trawnik i oczko wodne. Poza tym montujemy również automatyczne systemy nawadniające.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

usługi ogrodnicze

30.01.2023

Bruk- Ogród- Nowak to firma, w której już od 2008 roku zajmujemy się świadczeniem usług ogrodniczych oraz brukarskich. Oferujemy projektowanie i aranżowanie terenów zielonych. Poza tym zakładamy trawniki tradycyjne i z rolki oraz instalujemy automatyczne systemy nawadniające firm, takich jak Rain Bird, Hunter czy Gardena.Zachęcamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(15 opinii) napisz opinię
M
Maja
Ładnie wykonali ścieżkę z kostki oraz precyzyjnie przycięli krzewy w ogrodzie. Polecam.
I
Iwona
Profesjonalnie zadbali o przygotowanie mojego ogrodu do zimy. Sprawdzona firma, polecam.
K
Kuba
Firma Pana Piotra precyzyjnie ułożyła podjazd z kostki brukowej, fachowo wykonana robota.
Ł
Łukasz
Wszystko ok, zarówno podjazd, jak i ścieżka w ogrodzie ułożone z dużą precyzją. Polecam firmę.
Z
Zadaz
Polecam, w kwestii ogrodnictwa firma dużo potrafi.
K
Kamila
Zajęli się kompleksowo ogrodem, łącznie z instalacją systemu nawadniania i wykopaniem oczka wodnego. Jestem bardzo zadowolona z realizacji.
R
Robercik944
Wynająłem ich do ułożenia podjazdu z kostki brukowej i nie żałuję. Fachowa robota.
M
Marceli
Zajęli się doprowadzeniem mojego trochę zapuszczonego już ogrodu do porządku. Wykonanie perfekcyjne, ogród nie do poznania. Polecam!
M
Marzena
Ogród wspaniale wykonany. Super projekt i realizacja, firma wykazała się profesjonalizmem w każdym aspekcie. Po prostu specjaliści.
K
Kamil
Skorzystałem z propozycji wynajmu koparki od tej firmy. Pan operator wykonał wszystkie zlecone prace ziemne w rekordowym czasie. Polecam serdecznie.
S
Sylwia
Wykonali dla mnie oczko wodne zgodnie z projektem. Polecam serdecznie.
G
Grażyna
Wykonali parking pod naszą firmą. Uwzględnili najmniejsze szczegóły oraz zaproponowali kilka rozwiązań, które okazały się korzystniejsze niż te wcześniej zaplanowane.
O
Olaf
Bruk-Ogród-Nowak to pełen profesjonalizm. Zatrudniłem ich do położenia kostki brukowej na moim placu manewrowym pod firmą. Znacznie ułatwił pracę moim kierowcą.
M
Maja
Super oferta od najlepszej firmy w okolicy. Regularnie zajmują się pielęgnacją mojego ogrodu na działce. Zawsze pamiętają o nawet najmniejszych szczegółach.
R
Robert
Polecam serdecznie. Zatrudniłem ich do zaprojektowania i wykonania ogrodu na mojej posesji. Panowie spisali się znakomicie, przez co teren budzi podziw moich gości.