Bruk-Ogród-Nowak Piotr Nowak

Projektowanie i zakładanie ogrodów i terenów zielonych.

Ogrodnictwo
ul. Zielona 53, 33-395 Chełmiec małopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Bruk-Ogród-Nowak Piotr Nowak

Informacje

Opis działalności
Bruk-Ogród-Nowak to nasza firma, w której zajmujemy się przede wszystkim planowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów zielonych. Dodatkowy profil naszej działalności stanowią także usługi brukarskie. Siedziba firmy mieści się w Chełmcu, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Piotr Nowak. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Zakładanie ogrodów to trudne, wymagające i czasochłonne zadanie, na które wielu z naszych Klientów zwyczajnie nie ma czasu. Wykonany ogród należy także pielęgnować, aby nie stracił on swoich walorów oraz funkcji. Dla oszczędności Waszego czasu, stworzyliśmy ofertę dzięki której doczesne obowiązki związane z zakładaniem, projektowaniem i pielęgnacją ogrodów, jesteśmy w stanie wykonać za Państwa.

Korzystamy z najlepszych dostępnych środków i materiałów, które zapewniają najwyższą jakość naszej pracy. Dzięki wykorzystaniu najlepszych rozwiązań technicznych, każe zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować zgodnie z terminem.Klientom oferujemy: - projektowanie i zakładanie ogrodów
- pielęgnację ogrodów i terenów zielonych
- cięcie drzew i krzewów (owocowych i ozdobnych)
- wykonanie oczek wodnych, stawów i kaskad
- trawniki tradycyjne i z rolki
- automatyczne systemy nawadniające (Rain Bird, Hunter, Gardena)
- małą architekturę ogrodową
- drenaż i odwodnienie

Dodatkowo, proponujemy także usługi brukarskie, w ramach którym wybraną kostką, wyłożymy place, drogi, chodniki oraz wiele więcej. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Nasi Klienci mogą także skorzystać z propozycji, jaką jest wynajem koparki z operatorem. Wykonamy dla Państwa dowolne prace ziemne w rekordowo szybkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów, ogrodnik, ogród, usługi ogrodnicze, trawniki, trawa, trawa z rolki, zielone dachy, cięcie drzew, brukarstwo, ogrody zimowe, oranżerie, oczka wodne, stawy, kostka brukowa, układanie kostki brukowej, kostka granitowa, układanie kostki granitowej, układanie kamienia, nawadnianie, systemy nawodnień, nawadnianie ogrodu, odwodnienia, drenaż, drenaż terenu, ogrodzenia, systemy ogrodzeń, wynajem koparki, roboty ziemne
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
nowosądecki, wielicki, myślenicki, nowotarski, suski, krakowski, tatrzański, krakowski, wadowicki

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
S
Sylwia
Wykonali dla mnie oczko wodne zgodnie z projektem. Polecam serdecznie.
G
Grażyna
Wykonali parking pod naszą firmą. Uwzględnili najmniejsze szczegóły oraz zaproponowali kilka rozwiązań, które okazały się korzystniejsze niż te wcześniej zaplanowane.
O
Olaf
Bruk-Ogród-Nowak to pełen profesjonalizm. Zatrudniłem ich do położenia kostki brukowej na moim placu manewrowym pod firmą. Znacznie ułatwił pracę moim kierowcą.
M
Maja
Super oferta od najlepszej firmy w okolicy. Regularnie zajmują się pielęgnacją mojego ogrodu na działce. Zawsze pamiętają o nawet najmniejszych szczegółach.
R
Robert
Polecam serdecznie. Zatrudniłem ich do zaprojektowania i wykonania ogrodu na mojej posesji. Panowie spisali się znakomicie, przez co teren budzi podziw moich gości.