Balustrady Stanisław Zarabski PHU SZ

Balustrady nierdzewne i konstrukcje schodowe

Poręcze i balustrady
33-388 Gołkowice Górne 166 małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
184463680
Balustrady Stanisław Zarabski PHU SZ

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SZ, którego właścicielem jest Stanisław Zarabski, funkcjonuje w branży od ponad 20 lat. Siedziba działalności mieści się w Olszance, na terenie województwa małopolskiego. Specjalnością zakładu są schody i balustrady.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie obróbki stali nierdzewnej, zwykłej oraz aluminium. Firma od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu balustrad i konstrukcji schodowych. Asortyment obejmuje także zadaszenia ze szkła i poliwęglanu. Wyroby charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem i najwyższym standardem wykonania.
W ofercie znajdują się między innymi:

- balustrady,
- klatki schodowe,
- obudowy słupów,
- portale wind,
- donice ozdobne,
- zadaszenia szklane,
- ściany oraz drzwi szklane z punktowym mocowaniem szkła,
- akcesoria do saun oraz basenów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, nasza firma bez problemu podejmie się wykonania zleceń indywidualnych. Przedsiębiorstwo gwarantuje profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na rzetelność, bardzo dobre ceny i krótkie terminy realizacji zadań. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty, które znajdują się na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt.

POMIAR I WYCENA GRATIS.

Zapraszamy.

Działamy na obszarze: małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie oraz w poza granicami kraju miedzy innymi: Słowacja, Niemcy, Austria.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Hubert
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami. Warto na nich polegać.
A
Arkadiusz
Firma zajęła się realizacją mojego zamówienia na schody do nowego domu. Zlecenie wykonane rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Polecam.