Gruca Tadeusz Zakład Elektroinstalacyjny

Profesjonalizm, solidność, perfekcja i najwyższa jakość usług.

Elektroinstalatorstwo
os. Sośnie Dolne 17, 33-330 Grybów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
516374720
Może cię zainteresować
Gruca Tadeusz Zakład Elektroinstalacyjny

Informacje

Opis działalności
Istniejemy na rynku usług od 1987 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wszelkich robót elektroenergetycznych. Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw. Od wielu lat jesteśmy wykonawcą zleceń od TAURON Dystrybucja S.A. Gwarantujemy wysoki standard usług, które są wykonywane na najwyższym poziomie dzięki wiedzy branżowej, wykształceniu odpowiednim kwalifikacjom oraz wieloletniemu doświadczeniu.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na oferowanie Klientom usług na najwyższym poziomie. Firma zatrudnia wysoce wyspecjalizowaną kadrę pracownicza złożoną z fachowców mających liczne pozwolenia i kwalifikacje dzięki czemu świadczymy usługi w szerokim zakresie. W naszej ofercie znajdą Państwo działy takie jak instalacje elektryczne, energetykę, roboty ziemna a także wynajem podnośników kosztowych wraz z operatorem.

Z ich pomocą mamy możliwość, na zlecenie Klienta, dokonania robót wysokościowych niemożliwych lub niebezpiecznych do realizacji bez odpowiedniego sprzętu. W zakresie tym podejmujemy się wymiany bilbordów, mycia okien i elewacji oraz przycinania zieleni.

Firmie można zlecić założenie profesjonalnych instalacji odgromowych, alarmów, domofonów oraz monitoringu. Podejmujemy się również wykonawstwa wewnętrznych linii zasilających WLZ i podłączania innych instalacji elektrycznych. W tym zakresie wykonujemy również wszelkie niezbędne pomiary w celu zachowania bezpieczeństwa.

Pozostała oferta obejmuje:
* Projektowanie energetyczne
* Oświetlenie uliczne
* Przyłącza napowietrzne
* Przyłącza kablowe - nN, SN
* Budowa linii kablowych, napowietrznych i transformatorowych
* Wykopy pod przydomowe oczyszczalnie ścieków, fundamenty, odwodnienie budynku i oczka wodne
* Plantowanie terenu
* Wykopy pod instalacje elektryczne, wodociągowe, gazowe lub kanalizacyjne
* Nadzór inspektorski

Klientom zapewniamy również przegląd instalacji budynku wraz z wpisem do książki budowy oraz pełnienie funkcji kierownika robót lub budowy - w zakresie instalacji elektrycznych itp.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, gorlicki, krakowski, limanowski, myślenicki, nowotarski, Nowy Sącz, tarnowski, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń