Gruca Tadeusz Zakład Elektroinstalacyjny

Profesjonalizm, solidność, perfekcja i najwyższa jakość usług.

Elektroinstalatorstwo
os. Sośnie Dolne 17, 33-330 Grybów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
516374720
Może cię zainteresować
Gruca Tadeusz Zakład Elektroinstalacyjny

Informacje

Opis działalności
Istniejemy na rynku usług od 1987 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wszelkich robót elektroenergetycznych. Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw. Od wielu lat jesteśmy wykonawcą zleceń od TAURON Dystrybucja S.A. Gwarantujemy wysoki standard usług, które są wykonywane na najwyższym poziomie dzięki wiedzy branżowej, wykształceniu odpowiednim kwalifikacjom oraz wieloletniemu doświadczeniu.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na oferowanie Klientom usług na najwyższym poziomie. Firma zatrudnia wysoce wyspecjalizowaną kadrę pracownicza złożoną z fachowców mających liczne pozwolenia i kwalifikacje dzięki czemu świadczymy usługi w szerokim zakresie. W naszej ofercie znajdą Państwo działy takie jak instalacje elektryczne, energetykę, roboty ziemna a także wynajem podnośników kosztowych wraz z operatorem.

Z ich pomocą mamy możliwość, na zlecenie Klienta, dokonania robót wysokościowych niemożliwych lub niebezpiecznych do realizacji bez odpowiedniego sprzętu. W zakresie tym podejmujemy się wymiany bilbordów, mycia okien i elewacji oraz przycinania zieleni.

Firmie można zlecić założenie profesjonalnych instalacji odgromowych, alarmów, domofonów oraz monitoringu. Podejmujemy się również wykonawstwa wewnętrznych linii zasilających WLZ i podłączania innych instalacji elektrycznych. W tym zakresie wykonujemy również wszelkie niezbędne pomiary w celu zachowania bezpieczeństwa.

Pozostała oferta obejmuje:
* Projektowanie energetyczne
* Oświetlenie uliczne
* Przyłącza napowietrzne
* Przyłącza kablowe - nN, SN
* Budowa linii kablowych, napowietrznych i transformatorowych
* Wykopy pod przydomowe oczyszczalnie ścieków, fundamenty, odwodnienie budynku i oczka wodne
* Plantowanie terenu
* Wykopy pod instalacje elektryczne, wodociągowe, gazowe lub kanalizacyjne
* Nadzór inspektorski

Klientom zapewniamy również przegląd instalacji budynku wraz z wpisem do książki budowy oraz pełnienie funkcji kierownika robót lub budowy - w zakresie instalacji elektrycznych itp.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, brzeski, gorlicki, krakowski, limanowski, myślenicki, nowotarski, Nowy Sącz, tarnowski, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń