Kas-Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Józef Gągola

Posiadamy szeroką bazę maszyn oraz niezawodnego sprzętu budowlanego.

Wyburzenia i rozbiórki
33-325 Krużlowa Niżna 101 małopolskie
Poniedziałek 06:00 - 16:00
Wtorek 06:00 - 16:00
Środa 06:00 - 16:00
Czwartek 06:00 - 16:00
Piątek 06:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(18) 533 04 24
Oddział 40-101 Katowice ul. Chorzowska 108
327246294
327247358
Kas-Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Józef Gągola

Informacje

O nas
Firma Kas-Bud działa już od ponad dziesięciu lat na rynku szeroko pojętego budownictwa. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że możemy Naszym Klientom zaoferować zaawansowane rozwiązania w oparciu o nowoczesne technologie i metody ich realizacji. Cechuje Nas indywidualne podejście do Klienta, które łączymy z estetyką wykonania, niską ceną oraz wysokością jakością oferowanych usług.
Od 1999 roku, kiedy zrealizowaliśmy nasze pierwsze zlecenie, wiele zmieniło się w sposobie wykonywania przez nas działań. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od prowadzenia kompleksowych prac brukarskich, a następnie wraz ze zdobywanym doświadczeniem rozszerzaliśmy ofertę. Obecnie możemy podjąć się nawet dużych projektów z zakresu: prac ziemnych, kanalizacyjnych, wyburzeniowych czy drogowych. Wiemy jak ważni są ludzie i sprzęt, dlatego Nasi pracownicy posiadają nie tylko doświadczenie zdobyte w kraju, ale również w całej Europie Zachodniej. Posiadamy szeroką bazę maszyn oraz niezawodnego, prezentującego najwyższe walory użytkowe sprzętu. Dzięki temu zawsze dotrzymujemy terminów, a nasze ceny są konkurencyjne.

Jednymi z naszych działań są prace: brukarskie, drogowe, ziemne i kanalizacyjne, które wykonujemy zarówno na wielkopowierzchniowych terenach, np. przed centrami i galeriami handlowymi, hipermarketami, bazami spedycyjnymi czy halami produkcyjnymi, jak i prace "artystyczne" nadające modernizowanej powierzchni indywidualny i niepowtarzalny charakter. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wyburzeniowe i rozbiórkowe, ponadto zajmujemy się recyklingiem gruzu, utylizacją odpadów oraz niwelacją terenu po wyburzonych obiektach. Uzyskany podczas prac, wartościowy materiał przeznaczamy dla odbiorców wykorzystujących ten surowiec, jako kruszywo pod budowę dróg i placów.
Opis działalności
Firma Kas-Bud działa już od ponad dziesięciu lat na rynku szeroko pojętego budownictwa. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że możemy Naszym Klientom zaoferować zaawansowane rozwiązania w oparciu o nowoczesne technologie i metody ich realizacji Cechuje Nas indywidualne podejście do Klienta, które łączymy z estetyką wykonania, niską ceną oraz wysokością jakością oferowanych usług. Od 1999 roku, kiedy zrealizowaliśmy nasze pierwsze zlecenie, wiele zmieniło się w sposobie wykonywania przez nas działań.
Produkty i usługi
Jednymi z naszych działań są prace: brukarskie, drogowe, ziemne i kanalizacyjne, które wykonujemy zarówno na wielkopowierzchniowych terenach, np. przed centrami i galeriami handlowymi, hipermarketami, bazami spedycyjnymi czy halami produkcyjnymi, jak i prace "artystyczne" nadające modernizowanej powierzchni indywidualny i niepowtarzalny charakter. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wyburzeniowe i rozbiórkowe, ponadto zajmujemy się recyklingiem gruzu, utylizacją odpadów oraz niwelacją terenu po wyburzonych obiektach.

* Roboty ziemne
Nasza firma zajmuje się pracami: brukarskimi, drogowymi i ziemnymi. Ponadto wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wyburzeniowe i rozbiórkowe. Zajmujemy się niwelacją terenu po wyburzonych obiektach oraz pracami kanalizacyjnymi.

* Drogi

* Wyburzenia
Nasza firma wykonuje prace wyburzenie i rozbiórkowe. Opracowujemy i wykonujemy projekty techniczne rozbiórki, ponadto zajmujemy się recyklingiem gruzu, utylizacją odpadów oraz niwelacją terenupo wyburzonych obiektach.

* Sieci zewnętrzne
Kanalizacja sanitarna, deszczowa oraz pozostałe sieci zewnętrzne.

* Generalne wykonawstwo

* SPRZĘT
Do prowadzenia robót objętych zakresem działalności firmy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt :

- Maszyna do wyburzeń DOOSAN DX480 (łyżka 4,5 m3)
z ramieniem 33m
- Koparki gąsienicowe CATERPILLAR 340, DOOSAN DX 340, DOOSAN DX 250 - 6 sztuk,
- DOOSAN DX 300 ( łyżka 2 m3 + nożyce + młot) do wyburzeń,
- Koparko-ładowarki CATERPILLAR – 5 sztuki,
- Ładowarki VOLVO, HYUNDAI ( łyżka 4,5 m3) – 4 sztuki,
- Samochody wywrotki 4-osiowe IVECO, MAN, SCANIA MERCEDES – 15 sztuk,
- Samochody wozidła VOLVO ( 30 t) – 4 sztuki,
- Ciągniki siodłowe z naczepami ( 30 t) – 5 sztuk,
- Spycharki gąsienicowe CATERPILLAR D4 – 3 sztuki,
- Walce ATLAS, AMMAN (gładki + okołkowany 13-15 t)- 2 sztuki,
- Równiarka VOLVO G930,
- Maszyny do układania kostki OPTIMASH88 – 3 sztuki,
- Drobny sprzęt specjalistyczny.
Marki i specjalizacje
ROBOTY ZIEMNE

W ramach prac ziemnych wykonujemy wykopy, nasypy, stabilizacje i wymianę gruntu. Wśród prac ziemnych naszą wizytówką są wieloprzestrzenne wykopy i nasypy pod obiekty budowlane i drogowe nawet w najtrudniejszym terenie. Pracowaliśmy miedzy innymi przy poprawie infrastruktury drogowej podczas budowy autostrad.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Grzesiek
Korzystaliśmy z ich usług - mają bardzo dobry sprzęt, dużą wiedzę i doskonale doradzają. Wykonali dla nas prace terminowo i rzetelnie, jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Słowa kluczowe