Dekarz Grzegorz Bubisz

Profesjonalne usługi dekarskie

Dachy i usługi dekarskie
ul. Dąbrowskiego 31, 33-380 Krynica-Zdrój małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
661 160 089
Dekarz Grzegorz Bubisz

Informacje

Opis działalności
Nasza firma powstała w 2018 roku, lecz nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe. Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie oraz oferujemy państwu sprzedaż pokryć dachowych w konkurencyjnej cenie. Znajdujemy się w Krynicy-Zdrój, założycielem jest Grzegorz Bubisz. Zapraszamy do współpracy.
Produkty i usługi
Firma prowadzi swoją działalność w branży dekarskiej. Dekarz ma swoją siedzibę w miejscowości Krynica-Zdrój, w województwie małopolskim.

Pracownicy firmy Dekarz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez e-mail: bud.dom@interia.eu lub telefon: 661 160 089

Firma świadczy działalność pod adresem 33-380 Krynica-Zdrój ul. Dąbrowskiego 31,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, to możesz się z nim umówić ówcześnie kontaktując się z firmą.

W ofercie naszej firmy znajdziesz międzyinnymi takie usługi, jak:
- remont dachów,
- montaż pokryć dachowych,
- konserwacja dachów,
- naprawa dachów,
- docieplanie dachów,
- remont dekarsko blacharski,
- krycie dachów,
- układanie dachów blaszanych,
- układanie dachówek,
- hydroizolacja dachów.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie pracowników firmy Dekarz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
Piotrek
Solidna firma na poziomie oferująca bezpieczny , trwały i dobrej jakości produkt w przystępnej cenie. Takie pokrycie dachowe spokojnie wystarczy naszej rodzinie na kilkanaście lat.
K
Krzysztof
Fachowa firma! Szybko, fajne ceny a co najważniejsze potrafią doradzić :D
A
Andrzej
Firma godna polecenia! Niestety ja na tych sprawach się nie znam ale Pan Grzegorz fachowo wszystko mi wytłumaczył aby dobrać jak najlepsze rozwiązanie dla mojego domu!
R
Robert
Polecam! Robiliśmy u mnie pełną renowacje dachu z położeniem blacho dachówki, dom wygląda całkiem inaczej a robota wykonana profesjonalnie!