PPUH "Tol Dom" Sławomir Gajdosz

TOLDOM to firma, której możesz zaufać

Dachy i rynny
33-326 Paszyn 322 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
798 440 094
PPUH "Tol Dom" Sławomir Gajdosz

Informacje

O nas
PPUH TOLDOM zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz branżowych (podmiotów krajowych i zagranicznych) w segmencie pokryć dachowych, ochrony przeciwśniegowej, obróbek i usług dekarskich.

Jesteśmy firmą produkcyjno usługowo handlową.

Produkcja

Firma produkuje wszelkiego typu obróbki dachowe – standardowe i na indywidualne zamówienie, rynny, parapety, gąsiory. Dzięki nowoczesnym urządzeniom nasze produkty charakteryzuje precyzyjne wykonanie i estetyczny wygląd. Oferujemy je w szerokiej gamie kolorystycznej, z blachy płaskiej wszystkich producentów na rynku, gwarantujemy 100% dopasowanie do pokrycia dachowego.

Naszym sztandarowym produktem, który zdobył zaufanie i uznanie wśród setek klientów w całej Polsce są Śniegołapy „Łezka”. Trwałość i estetyka w jednym - to wynik naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie ochrony przeciwśniegowej i doskonałych urządzeń do produkcji. Wykonane z grubej blachy renomowanych producentów: Ruukki, Ssab, ThissenKrupp, Arcelor Mittal Germany. Do wyboru: kolor, powłoka, producent. Doskonale sprawdzają się i prezentują nie tylko na blachodachówce i trapezie. Zatrzymaj śnieg!

Pokrycia dachowe

Jest wielu producentów i wiele modeli, tak jak jest wielu klientów i tyleż gustów. Pozwól że przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania z tych, które szukasz i potrzebujesz, do wyboru do koloru!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne, ekonomiczne rozwiązania na dach, jak i wyszukane produkty najlepszych producentów. Oferujemy blachodachówkę, trapez, panele dachowe, „klik” felc i inne. Różnorodność modeli pozwoli dopasować produkt do Twoich potrzeb. Znamy się na tym – sami zajmujemy się dekarstwem.

Współpracujemy bezpośrednio z renomowanymi producentami pokryć dachowych i akcesoriów: Budmat, Pruszyński, Plannja, Ruukki, Arcelor Mittal, Gunnenbo, Gamrat, Kaczmarek, Wkręt-Met, FAKRO i inni.

Znajdziecie Państwo u nas wszystko czego możecie potrzebować na dach, w bogatej kolorystyce i korzystnych cenach.
Usługi dekarskie.
Opis działalności
Jeśli szukasz pokrycia dachowego na swój dom, chcesz zabezpieczyć się przed śniegiem, planujesz remont dachu i szukasz fachowców – trafiłeś w dobre miejsce!
Produkty i usługi
Usługi dekarskie

Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług dekarskich - dachy z blachodachówki, trapezu, paneli oraz na rąbek stojący (felc), dachówka.

Nasze atuty to 30 letnie doświadczenie w świadczeniu usług dekarskich, jako nieliczni wykonujemy dachy "na felc" z miedzi, ocynku.

Pokrycia dachowe

W naszej ofercie znajdziesz pokrycia dachowe z blachy szwedzkiej SSAB (produkt BUDMAT) oraz z europejskiej huty Arcelor Mittal.

- Blachodachówka
- Trapez
- Panele dachowe
- „Klik” felc

Gwarancja w zależności od produktu: 10-30 lat.

Zapraszamy – wkrótce na stronie pełna oferta pokryć dachowych oferowanych przez PPUH TOLDOM!

Dlaczego My?

- Podchodzimy indywidualnie do potrzeb klienta
- Zapewniamy bezpłatny pomiar z natury, optymalizację i kosztorysy (w kilku opcjach)
- Fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy – skorzystaj z naszego doświadczenia!
- Sprawdzone produkty wiodących producentów – potwierdzone nie tylko samymi atestami, ale również wieloletnią wytrzymałością, którą sami jako dekarze możemy potwierdzić.
- Oferujemy atrakcyjne ceny i korzystne rabaty.
- Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i poszerzamy asortyment produktów.
- Gwarancja na towary i usługi dekarskie
- Obróbka Dekarska
- Dachy
- Dekarz
- Krycie Dachów
- Usługi Dekarskie
- Dekarstwo
- Pokrycia Dachowe
- Akcesoria Dachowe
- Panele Dachowe
- Śniegołapy "Łezka"
- Śniegołap
- Systemy Rynnowe
- Blacha Ruukki, Ssab, ThissenKrupp, Arcelor mittal Germany
- Pokrycia Dachowe budmat, Pruszyński, Plannja, Gunnenbo, Gamrat, Wkręt-met, Fakro
- Blachodachówka
- Trapez

stopnie kominiarskie, usługi blacharskie, obróbki blacharskie, miedź
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń