Steel Box Szymon Szczurek

Wysokiej jakości kosze transportowe.

Palety
33-300 Piątkowa 201 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
792 331 117
Steel Box Szymon Szczurek

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy STEEL BOX znajduje się w Piątkowej, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji koszy transportowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2016 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Szymon Szczurek.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Steel Box jest produkcja koszy transportowych. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości kosze do przewozu palet. Oferowane przez nas kosze wykonane są z wysokiej jakości blachy ocynkowanej. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja sprzedaż oraz montaż pojemników do transportu.

Nasza oferta obejmuje również:
- kosze na palety,
- kosze pod naczepy do przewozu palet.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji dotyczących oferowanych przez nas produktów.

Zapraszamy do współpracy z firmą Steel Box.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń