Autodyrek samochody oraz maszyny budowlane Tadeusz Dyrek

Aukcje maszyn budowlanych i rolniczych

Sprzedaż maszyn budowlanych
33-386 Rogi 67 małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
509 780 054
Aktualne Aukcje OTOMOTO
https://autodyrek.otomoto.pl/
Może cię zainteresować
Autodyrek samochody oraz maszyny budowlane Tadeusz Dyrek

Informacje

Opis działalności
Firma Autodyrek umiejscowiona jest w Rogach, na ternie województwa małopolskiego. Od 2003 roku istniejemy w branży budowlanej. Właścicielem jest Tadeusz Dyrek.
Produkty i usługi
Zapewniamy, że najpierw zawsze myślimy o Klientach. Nie ma dla ans nic ważniejszego niż zadowolony Klient. Z racji tego dokładnie analizujemy i sprawdzamy każdy sprzęt, jaki wystawiamy na aukcje. Zajmujemy się handlem maszyn budowlanych i rolniczych.

Biorąc pod uwagę, jak dużą inwestycją jest zakup nowego sprzętu, dajemy Państwu gwarancję najlepszego wyboru. Nie oferujemy czegoś, z czego sami byśmy nie korzystali. W związku z tym nie dokonują Państwo dużego ryzyka.

Mamy bogate doświadczenie zawodowe i dzięki temu wybieramy tylko najsolidniejsze sprzęty. Znamy się na budownictwie i wiemy, na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu budowlanego. Każdy z naszych Klientów może liczyć na fachowe doradztwo.

Nasza oferta to:

- ciągniki,
- wywrotki,
- mini koparki,
- koparki,
- koparki gąsienicowe.

W dalszym ciągu poszerzamy asortyment i dokładamy nowe aukcje online. Dodatkowo zaproponować możemy: koparko-ładowarki, busy oraz lawety. Prowadzimy sprzedaż używanych maszyn z zagranicy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
P
Grzegorz Przybla
Solidna Firma Polecam , znaja sie na rzeczy kupilem 6 maszyn i 3 wywrotki ...wszystko lata i jestem bardzo zadowolon. Solidna Firma