Oko-Trend Salon Optyczny Urszula Lasek

Markowe oprawki dla każdego! Zbadaj wzrok w naszym salonie i dobierz okulary

Optycy
ul. Kantora 6, 34-470 Czarny Dunajec małopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Oko-Trend Salon Optyczny Urszula Lasek
ul. Kantora 6, 34-470 Czarny Dunajec małopolskie
NIP
7352612467
Telefon
Oko-Trend Salon Optyczny Urszula Lasek

Informacje

Opis działalności firmy Oko-Trend Salon Optyczny Urszula Lasek w Czarny Dunajec
Salon optyczny Oko-Trend prowadzimy w Czarnym Dunajcu, w województwie małopolskim. Właścicielką firmy jest Urszula Lasek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz drugi adres: Jordanów, Rynek 46 - Galeria Jordanowska pn-sob 9-19, nd 11-18 tel. +48 883 488 044
Produkty i usługi
W salonie optycznym Oko-Trend wykonujemy badania wzroku u osób dorosłych oraz u dzieci i młodzieży. Nasz wykwalifikowany personel dopasuje badania względem potrzeb pacjenta, po to, aby prawidłowo dobrać dla niego szkła lub soczewki. Każdy nasz Klient może liczyć na indywidualną obsługę ze strony optometrysty oraz ortoptysty i na pomoc w doborze opraw okularowych. Naszym głównym celem jest zadbanie o zdrowie i wzrok każdego pacjenta, dlatego badania przeprowadzają jedynie osoby z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami.

Oprócz badań wzroku pragniemy zaoferować Państwu setki najróżniejszych oprawek, które można dopasować do kształtu twarzy, własnego stylu i gustu. Nasze okulary zaprojektowali projektanci firm takich jak Michael Kors, Ray Ban, Prada, Versace, Davidoff, Jaguar, Oakley i wielu innych.

Oczywiście do każdych okularów dobierzemy dla Państwa odpowiednie szkła. Możemy zaoferować specjalne okulary chroniące oczy przed szkodliwym światłem niebieskim komputera. Specjalne powłoki i antyrefleksy pozwalają na skuteczną ochronę wzroku przed promieniowaniem elektromagnetycznym, co wpływa na lepszy komfort widzenia i zapobiega bólom głowy.

Oprócz tego oferujemy Państwu również okulary przeciwsłoneczne, a w tym tylko atestowane modele, które posiadają filtr przeciwsłoneczny UV400. Oprawki z naszego renomowanego zakładu optycznego, to gwarancja prawidłowej ochrony wzroku przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Pacjentom oferujemy także soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne. Mamy też soczewki toryczne dla astygmatyków oraz soczewki zmieniające kolor tęczówki. Tutaj również możecie Państwo liczyć na pomoc w doborze, a także wszelakie informacje związane z higieną, pielęgnacją soczewek oraz ich zakładaniem i zdejmowaniem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu optycznego Oko-Trend, który prowadzimy w Czarnym Dunajcu.
Zasięg działania
Firma Oko-Trend Salon Optyczny Urszula Lasek z lokalizacji: Czarny Dunajec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, nowotarski, suski

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Udało mi się od nich kupić soczewki jednodniowe w bardzo dobrej cenie i dopasowane do mojej wady wzroku.
M
Michał
Mają najlepsze oprawki marki Versace. Nigdzie indziej w okolicach nie mogłem dostać tego modelu, aż pojawił się u nich. Na miejscu zrobiłem od razu badanie wzroku.
L
Lidia
Obsługa jest miła i chętnie pomaga. Byłam tu dosyć długo, bo chciałam przymierzyć wszystkie oprawki, które wpadły mi w oko. Nie było problemu, żeby zrobić mi zdjęcia, które wysłałam do znajomej, żeby się naradzić. Pani z obsługi była bardzo miła i pomocna. Na pewno przy wymianie oprawek przyjdę znowu tu.
K
Klaudia
Byłam tutaj zbadać wzrok i kupić oprawki. Mają duży wybór, więc w miarę szybko znalazłam okulary dla siebie.
Z
Zuzia
Fajnie, że otworzyli u nas ten salon. W końcu jest miejsce na mapie Czarnego Dunajca, gdzie mają markowe oprawki. Ja kupiłam tutaj swoje Ray Bany, które świetnie się prezentują, a do tego mają bardzo fajną powłoką chroniącą wzrok przed promieniami UV.
M
Monika
U nich kupiłam swoje pierwsze soczewki. Optometrysta pomógł mi dopasować odpowiedni model, nauczył je zakładać i zdejmować oraz dokładnie opowiedział jak dbać i kiedy zmieniać. Dostałam pełen instruktaż, za co bardzo dziękuję i polecam!