Geo-Art Geodezja I Budownictwo

Obsługa i nadzór geodezyjny budynków

Geodezja
Rynek 38, 34-470 Czarny Dunajec małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Geo-Art Geodezja I Budownictwo

Informacje

Opis działalności
Geo-Art to biuro geodezyjne, którego siedziba znajduje się w Czarnym Dunajcu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji z zakresu sporządzania niezbędnych map oraz projektów. Z chęcią podejmiemy się nadzoru geodezyjnego budynków.
Produkty i usługi
Nasz zespół dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, pozwalającym w krótkim czasie dokonać niezbędnych badań geodezyjnych. Wieloletnie doświadczenie przyczyniło się do maksymalnego skrócenia czasu realizowanych zleceń. Wszelkie zlecone nam mapy lub projekty wykonamy błyskawicznie, a przy tym bardzo precyzyjnie.

Wybierać Geo-Art, mogą Państwo skorzystać również z takich usług jak:

- badanie odkształceń gruntu,
- badanie osiadania gruntu,
- badanie przemieszczeń,
- podziały działek,
- ewidencja dróg,
- ewidencja budynków,
- geodezyjna obsługa budowy.

Jesteśmy na bieżąco z wprowadzanymi zmianami w prawie. Z naszymi Klienta utrzymujemy stały kontakt oraz informujemy ich o ewentualnych zmianach. Zadbamy o ukończenie prac zgodnie z terminem, zachowując przy tym maksymalną dokładność robót.

Po więcej informacji zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej lub do skontaktowania się z nami telefonicznie. Udzielimy Państwu niezbędnych informacji. Czekamy również na Państwa w naszym biurze w Czarnym Dunajcu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Jacek
Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro geodezyjne. Odpowiednie podejście do klienta i zadania.
N
Norbert
Dobry geodeta, który bardzo szybko odpowiedział na moje zgłoszenie. Na realizację prac geodezyjnych nie musiałem długo czekać. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Polecam!
A
Ania
Usługi geodezyjne świadczone na bardzo wysokim poziomie. Widać, że firmie zależy na satysfakcji klienta. Mapy zostały sporządzone szybko, a przy tym dokładnie. Przystępna cena.