F.U.H. Bingo Electronic Mirosław Żychowski

Sprzedaż samochodów używanych.<br /><br />

Samochody używane
ul. Nowotarska 93, 34-434 Harklowa małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 914 414
Adres korespondencyjny
ul. Nowotarska 93, 34-434 Harklowa małopolskie

Informacje

Opis działalności
Bingo Electronic zajmuje się sprzedażą samochodów używanych. Siedziba znajduje się w Harklowej, w województwie małopolskim. Właścicielem jest Mirosław Żychowski.
Produkty i usługi
Jako Bingo Electronic zajmujemy się sprzedażą samochodów używanych. Oferowane przez nas auta to tylko sprawne, dokładnie sprawdzone samochody, które są od razu gotowe do jazdy. Na rynku istniejemy już 23 lata. Bezcenne doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten czas pozwoliło nam na poznanie lepiej rynku i zapotrzebowania klientów na dane marki samochodów. Wiem jak rozmawiać z klientem, tak aby wiedział, że nie jest oszukiwany. Doradzamy jaki samochód będzie dla niego najbardziej odpowiedni.

W naszej ofercie znajdują się samochody marek takich jak:
- Audi,
- BMW,
- Fiat,
- Suzuki,
- Ford,
- Volkswagen,
- Mercedes,
- Renault,
- Citroen,
czy nawet Land Rover.
W cenie każdego samochodu oferujemy bezpłatną gwarancję techniczną VIP GWARANT SERVICE lub HETHELP. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na diagnostykę komputerową oraz spoko rabatów na części zamienne przez cały czas użytkowania samochodu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bingo Electronic w Harklowej.

NASZ DRUGI PUNKT: NOWY TARG UL . LOTNIKÓW 9 OBOK B
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Piotr
Polecam usługę wyszukiwania auta. Człowiek ma nosa do fajnych samochodów. Nie wciska kitu a to rzadkość dzisiaj.
K
klient
Wspaniały komis jechaliśmy po samochód z nad morza. Warto było. Sprawdził mi na miejscu elektronikę. Polecił mi przegląd ale nie skorzystaliśmy. W poprzednich komisach oglądaliśmy auta, ale właścicielom i jego pracownikom nie zależało na kliencie. Wszystkie auta były w bardzo dobrym stanie i niewiele mogliśmy się dowiedzieć. Tutaj właściciel pytał nas czy auto ma być tylko do dojazdów do pracy czy do wszystkiego i radził nam jakie auto wybrać. O wszystkich markach aut miał wiele do powiedzenia. Widać, że zależy mu na kliencie i dobrej marce o "komisie" odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Życzymy Panu wszystkiego najlepszego i będziemy Pana polecać, jeszcze raz dziękujemy jesteśmy bardzo zadowoleni z autka.
M
marian
Bardzo uczciwy sprzedawca aut. Jak na komis, to aż za uczciwy. Bardzo polecam.
A
Anna
Naprawdę profesjonalna obsługa! Zakupiony samochód sprawdza się. Zawsze można liczyć na poradę a właściciel wie wiele o autach. Dodatkowo mają dobre ceny części dla klientów. Polecam!
M
Marek
Komis jedyny w swoim rodzaju. Uczciwy i rzetelny sprzedawca z dużym doświadczeniem i naprawdę zna się na samochodach, potrafi doradzić, nie ściemnia, jestem więcej niż zadowolony. Naprawdę polecam!!!
K
klient
Popieram przedmówcę. Bardzo uczciwy i uczynny. Więcej takich komisów.
N
naja
Jestem bardzo zadowolony z kupna auta. Widać, że właściciel jest pasjonatem aut. Wszystko mi wytłumaczył. Bardzo mało jest takich komisów. Ma tanie auta i dobre marki i o każdym samochodzie wszystko wie i potrafi naprawić.
K
klientka
Bardzo polecam. Fachowa obsługa, bez kłamstwa, z dużym szacunkiem i otwartością na klienta. Jeżdżę kupionym samochodem i jestem bardzo zadowolona!
A
Andrzej
Obsługa z dużym doświadczeniem. Można liczyć na uczciwość i profesjonalizm. Polecam
K
klient
Popieram przedmowce firma godna polecenia
M
michal
Polecam serdecznie