Firma Kojs Mirosław Kojs

Hurtownia mięsa wołowego. Tylko świeże produkty!

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
ul. Spółdzielców 1, 34-480 Jabłonka małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(18) 261 19 35
Firma Kojs Mirosław Kojs

Informacje

Opis działalności
Skup i ubój zwierząt rzeźnych to nasza specjalność. Działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Siedziba naszego zakładu mieści się w Jabłonce, na terenie województwa małopolskiego. Firma Kojs to lider w produkcji i sprzedaży mięsa i produktów mięsnych. Firmą zarządza Mirosław Kojs. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą rodzinną. Od wielu lat cieszymy się dużym uznaniem wśród naszych klientów, co umożliwiło niezwykle dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa.

W roku 2012 linia uboju bydła została zmodernizowana oraz unowocześniona, z możliwością uboju tradycyjnego oraz rytualnego HALAL. Zaufanie kontrahentów zdobyliśmy dzięki profesjonalizmowi i najwyższej jakości produktom.


Oferujemy:

- sprzedaż ćwierci wołowych,
- skup trzody chlewnej,
- skup zwierząt,
- bezpośredni odbiór od rolnika z gospodarstwa,
- transport bydła.


Nasze przedsiębiorstwo to rodzinna firma z tradycjami. Kojs to producent mięsa wołowego, który od wielu lat współpracuje z dużymi i małymi przedsiębiorstwami. Chętnie współpracujemy również z firmami z branży gastronomicznej. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny. Ubojnia bydła, owiec i trzody nieustannie pracuje na pozycję lidera, modernizując i inwestując, tak aby dostosować się do wymagań restrykcyjnych przepisów oraz klientów Unii Europejskiej.


Wiedza i doświadczenie zatrudnionych w firmie pracowników to gwarancja wysokiej jakości produktów i usług. Państwa uznanie jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była bogata i atrakcyjna.


Proponujemy również sprzedaż mięsa wieprzowego, wołowego oraz liczne mrożone podroby. Oferujemy półtusze wieprzowe i wołowe. Zapewniamy transport zwierząt rzeźnych i produktów mięsnych.


Gwarantujemy terminowość i profesjonalizm.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń