Firma Rusnak Piotr Rusnak

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Hurtownie obuwia
ul. Grel 91, 34-400 Nowy Targ małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
888 343 695
Adres korespondencyjny
ul. Grel 91, 34-400 Nowy Targ małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Rusnak ma swoją siedzibę w Nowym Targu, na terenie województwa małopolskiego. Na rynku istnieje nieprzerwanie od 1994 roku. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Piotr Rusnak. W ramach specjalizacji zakład zajmuje się produkcją galanterii skórzanej, z której wykonuje wysokiej jakości pantofle. Dodatkowo zaś prowadzi sklep internetowy Vanuba.
Produkty i usługi
Dzięki doświadczeniu oraz fachowej wiedzy, wszyscy klienci zainteresowani produktami firmy Rusnak cieszyć mogą się wysoką jakością produktów. Nadrzędnym celem zakładu jest stuprocentowa satysfakcja klientów, dlatego cieszyć mogą się z dużego uznania, renomy oraz zaufania. To wszystko przekłada się na wysokiej klasy produkty. Dzięki zastosowaniu naturalnych komponentów tworzących wnętrza buta, użytkownicy nie uciekną przed komfortem ich używania. Dbałość o detale, jak i samo wykończenie sprawia, iż są one trwałe, zaś użycie miękkiej i ciepłej wełny zapewnia doskonałą izolację.

Dzięki wyselekcjonowanej ofercie, każdy z nas ma dziś możliwość zaopatrzenia się ciepłe bambosze, a przygotowana kolekcja obejmuje duży wybór:

• kapci damskich,
• kapci męskich,
• kapci dziecięcych.

Dlatego zaopatrując się w produkty firmy Rusnak, możemy zapewnić naszej całej rodzinie komfort oraz nieustanne ciepło w naszym domu.

Korzystając ze sklepu internetowe Vanuba oferowana jest nam pomoc i doradztwo przy zakupach.

Po więcejinformacji dotyczących oferty należy udać się na stronę internetową producenta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń