Plewa Anna Kancelaria Adwokacka

Sprawy rozwodowe, alimentacyjne, prawo nieruchomości, prawo pracy.

Adwokaci
ul. Harcerska 12 lok. 2, 34-400 Nowy Targ małopolskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Plewa Anna Kancelaria Adwokacka

Informacje

Opis działalności
Świadczę profesjonalne usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego, prawa nieruchomości i prawa pracy na terenie powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego. Do każdego zagadnienia podchodzę indywidualnie, a pracując nad sprawą wnikliwie analizuję każdy jej aspekt, przedstawiam wszystkie z możliwych podejść i pomagam wybrać najkorzystniejsze w konkretnym stanie faktycznym.
Produkty i usługi
Moja oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Oferuję pomoc prawną na etapie przedsądowym, a także sądowym. Udzielam profesjonalnych porad prawnych, sporządzam opinie prawne i pisma procesowe oraz reprezentuję Klientów przez organami administracji czy sądami. Mogę Państwu zaproponować usługi z zakresu prawa cywilnego, w tym pomoc w uzyskaniu odszkodowania za szkodę na mieniu i osobie bądź za błędy lekarskie, jak również zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych.

Uczestniczę także w postępowaniach dotyczących nieruchomości, w tym sprawach o nabycie nieruchomości poprzez zasiedzenie oraz w sytuacji wzniesienia budynku na cudzym gruncie, ochronę własności, eksmisję czy ochronę posiadania. W ofercie mam także prowadzenie spraw związanych z prawem pracy, w tym o wydanie i sprostowanie świadectwa pracy, wynagrodzenie za nadgodziny, odszkodowanie za wypadek przy pracy czy odwołania od decyzji ZUS. Poprowadzę również sprawy o odszkodowanie za niezgodne z prawem rozwiązanie umowy. Oprócz tego sporządzam i opiniuje umowy zawierane z pracownikami.

Zakres usług z prawa administracyjnego:
• prowadzenie spraw o wymeldowanie,
• sporządzanie skarg w toku postępowania,
• sporządzanie odwołań w toku postępowania administracyjnego,
• postępowania dot. wysokości opłat adiacenckich i planistycznych,
• decyzje o warunkach zabudowy i lokalizacji inwestycji,
• decyzje o pozwoleniu na budowy.

Uzupełnienie mojej oferty stanowi prawo rodzinne - poprowadzę sprawy rozwodowe i separacyjne. Pomogę w podziale majątku, a także rozliczeniu konkubinatu. Oferuję także pomoc w sprawach o alimenty, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa czy regulację kontaktów z dziećmi, a także wiele innych.

Na mojej stronie znajdą Państwo szczegółową ofertę, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń