Unidrew Bartłomiej Chochorowski

Szeroki wybór suszonego oraz impregnowanego drewna

Tartaki
ul. Kasprowicza 101, 34-400 Nowy Targ małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Unidrew Bartłomiej Chochorowski

Informacje

Opis działalności
Bartłomiej Chochorowski jest właścicielem tartaku Unidrew, który znajduje się w Nowym Targu, terenie województwa małopolskiego. Tartak produkuje drewno budowlane oraz inne wyroby według specyfikacji podanych przez Klienta. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Tartak Unidrew zajmuje się obróbką drewna i przygotowuje gotowe konstrukcje wykorzystywane podczas budowy obiektów. Drewno podlegające obróbce jest suszone komorowo w nowoczesnych suszarniach, co oznacza, że to materiał wysokiej jakości, wolny od różnego rodzaju szkodników, grzybów i pleśni. Odpowiednia temperatura suszenia i stały nadzór nad procesem pozwalają zabezpieczyć drewno przed zawilgoceniem. Tartak sprzedaje artykuły takie jak:
- więźba dachowa,
- kantówka,
- podbitka,
- krokwie,
- bale i krawędziaki,
- łaty i kontrłaty,
- tarcica stolarska iglasta i liściasta (mokra i sucha),
- tarcica budowlana (morka i sucha),
- drewno kominkowe i opałowe,
- palety nietypowe i na indywidualne zamówienie.

Więźba dachowa to konstrukcja z drewna, która ma na celu utrzymać ciężar dachowego pokrycia. W tartaku przygotowuje się więźbę na specjalne życzenie Klienta, według odpowiedniego wykazu. Artykuły zakupione w tartaku mogą być dowiezione transportem do Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty tartaku Unidrew z Iwin.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jacek
Oferują świetne drewno kominkowe, regularnie się u nich zaopatrujemy, bo wyróżnia się długim czasem palenia, a do tego mają świetne ceny.
M
Mikołaj
Godny polecenia tartak, kupowaliśmy tutaj drewno kiedy budowaliśmy dom, mają wszelkie więźby dachowe, deski czy palety. Polecam.