Clean By Steam Maciej Szopiński

Czyszczenie elewacji budynków, sprzątanie mieszkań i czyszczenie samochodów

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Nadmłynówka 21d, 34-400 Nowy Targ małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
509 542 449
Adres korespondencyjny
ul. Nadmłynówka 21d, 34-400 Nowy Targ małopolskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Maciej Szopiński. Jestem właścicielem firmy Clean By Steam. To firma, w której realizujemy usługi sprzątania domu, biura oraz sprzątania lokali użytkowych. Nasza siedziba mieści się w Nowym Targu w województwie małopolskim. Swoje usługi świadczymy już od 2014 roku.
Produkty i usługi
Nasza oferta to szeroki wachlarz usług związany ze sprzątaniem mieszkań, samochodów, czy różnych budynków. Dzięki wykorzystaniu specjalnych urządzeń podejmujemy się czyszczenia elewacji i kostki brukowej. Świadczone przez nas usługi są w pełni przyjazne dla alergików. Nasz sprzęt pozbędzie się kurzu z każdego zakamarka.

Sprzątając wnętrza budynków, zajmujemy się praniem dywanów, czyszczeniem tapicerki skórzanej, czyszczeniem płytek, a także dezynfekcją sanitariatów i sprzątaniem klatek schodowych. Naszej firmie zaufały lokale gastronomiczne. Od lat zajmujemy się myciem pomieszczeń do przechowywania żywności i dezynfekcją chłodni. Proponujemy również usługi z zakresu dezynfekcji sprzętu medycznego i renowacji posadzek.

Co więcej, chcąc odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie Klienta, wykonujemy także:

- mycie samochodów,
- czyszczenie aut zabytkowych,
- woskowanie karoserii,
- usuwanie reklam i nalepek,
- czyszczenie polbruku.

Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu lub do odwiedzenia siedziby Clean by Steam w Nowym Targu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń