Firma Handlowa Maxi Katarzyna Nykaza

Prowadzimy sprzedaż artykułów dekoracyjnych

Firmy handlowo-usługowe
ul. Składowa 10a, 34-400 Nowy Targ małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Handlowa Maxi Katarzyna Nykaza

Informacje

Opis działalności
W Firmie Handlowej Maxi zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową artykułów dekoracyjnych, takich jak dekoracje weselne, etykiety na alkohol, czy też kieliszki już od 2005 roku. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Targu, a założycielką jest Katarzyna Nykaza. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Handlowej Maxi zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży hurtowej oraz detalicznej wszelkiego rodzaju dekoracjami, w tym na przykład dekoracjami ślubnymi już od półtorej dekady.

Nasza oferta, to dwa różne segmenty dekoracji. Pierwszy z nich, to pełna oferta gotowych dekoracji: balony, serwetki, świece, figurki na maskę samochodu oraz weselne torty, kompozycje kwiatowe, wstążki, gotowe podziękowania dla rodziców, etykiety i nakrętki na wódkę weselną, czy ślubne zaproszenia. Jednym słowem - wszystko co potrzebne do artystycznej oprawy ślubu i wesela, w jednym miejscu.

Druga część naszej oferty, to ręcznie wyrabiane dekoracje. Możesz tutaj znaleźć ręcznie zdobione kieliszki, przypinki do ubrań drużby, ozdobne karnety na weselną wódkę z oryginalnymi, gwarowymi życzeniami oraz wiele innych - i co najważniejsze - niepowtarzalnych gadżetów.

Oczywiście w branży dekoratorskiej – nie ograniczamy się jedynie do wesel. Zajmujemy się również sprzedażą dekoracji komunijnych, na bierzmowania, chrzciny i jubileusze. Dlatego - koniecznie musisz nas odwiedzić. I zobaczyć, jaki mamy asortyment oraz - co możemy przygotować specjalnie na Twoją uroczystość.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwa również szeroki wybór różnego rodzaju artykułów do decoupage. W sprzedaży mamy także szeroki wybór artykułów szkolnych, artykułów biurowych oraz zabawek.

Dodatkowo oferujemy Państwom usługę dmuchania balonów helem.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gorlicki, limanowski, myślenicki, nowotarski, Nowy Sącz, suski, tatrzański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń