INSTALPOŻ Ewa Szołtysek

Instalacje wykrywające pożar, usuwające dym i gaszące płomienie

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Wojska Polskiego 10/7, 34-400 Nowy Targ małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 689 047
Adres korespondencyjny
ul. Wojska Polskiego 10/7, 34-400 Nowy Targ małopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Instalpoż znajduje się w Nowym Targu. Przedsiębiorstwo należy do Ewy Szołtysek. Specjalizuje się w usługach związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym.
Produkty i usługi
Bezpieczeństwo przeciwpożarowe to bardzo istotne zagadnienie, dlatego warto skorzystać w tym zakresie z doświadczenia firmy Instalpoż. Wykonuje ona usługi na rzecz podmiotów gospodarczych, obiektów użyteczności publicznej oraz osób fizycznych. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Podczas wykonywania zleceń firma korzysta z najlepszych jakościowo komponentów pochodzących od renomowanych producentów. Instalacje przeciwpożarowe oparte na nich są niezawodne, ale firma Instalpoż oferuje ich regularną konserwację i w razie potrzeby serwis. Prowadzi go przez całą dobę. Proces montażu instalacji jest zawsze poprzedzany projektowaniem, dzięki czemu systemy są dopasowane do konkretnego obiektu.

Przedsiębiorstwo w ramach realizowanych usług zajmuje się wykonawstwem czynnych i biernych systemów bezpieczeństwa. Te pierwsze to:
-systemy sygnalizacji pożaru
-systemy detekcja dymu
-systemy oddymiania
-oświetlenie awaryjne
-oświetlenie ewakuacyjne
-stałe urządzenia gaśnicze
-systemy detekcji gazów

Instalacje najlepiej montować wraz z biernymi systemami, w tym ściankami i drzwiami przeciwpożarowymi oraz ogniotrwałymi obudowami kanałów wentylacyjnych i kanałów kablowych.

W ramach kompleksowej oferty Instalpoż przygotowuje również instrukcje bezpieczeństwa pożarowego i szkoli pracowników Państwa firmy.

Dzięki doświadczeniu instalacyjnemu podejmuje się też prac przy montażu systemów kontroli dostępu, telewizji przemysłowej i alarmów: informujących o włamaniach i napadach.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej przeczytają Państwo na stronieinternetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu. Zapytania można też wysyłać na adres mailowy.
Marki i specjalizacje
W ofercie Instalpoż znajdują się urządzenia marek:
-Polon-Alfa
-Esser
-Siemens
-Bosch
-D+H
-Afg
-W2
-System Sensor

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń