Roman Pędzimąż przedsiebiorstwo handlowo-usługowe rem-bud

REM BUD - buduj tylko z profesjonalistami

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Pienińska 261, 34-431 Ostrowsko małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 17:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Roman Pędzimąż
602215579
romanpedzimaz@tlen.pl
Może cię zainteresować
Roman Pędzimąż przedsiebiorstwo handlowo-usługowe rem-bud

Informacje

Opis działalności
Rem-Bud to firma działająca na rynku od 2002 roku. Jej właścicielem jest Roman Pędzimąż. "Rem-Bud. PHU. Instalacje sanitarne, grzewcze" znajduje się w miejscowości Ostrowsko w województwie małopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z ponad 15-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się budową i wykończeniem budynków pod klucz. Nasi wyszkoleni pracownicy podejmą się wszystkich prac o których możesz pomyśleć podczas budowy domu, biura, hali, budynku użyteczności publicznej.

Naszą pracę zaczynamy już od samego początku czyli robót ziemnych, które pozwalają na wykonanie kanalizacji, wodociągu, a także umieszczenia niezbędnej elektryki. Podczas wykopów pod budynki zawsze dbamy o precyzję i zgodność z planami budowy. Ponadto zajmujemy się również instalacją przydomowych oczyszczalni ścieków.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt od najlepszych producentów. Pomaga nam w obsłudze budowy, a także w pracach instalacyjnych. Zajmujemy się instalacją centralnego ogrzewania, wodno kanalizacyjną, przeciwpożarową. Ponadto zajmujemy się instalacjami solarnymi. Zapewniają one czystą energię słoneczną.

Wśród naszych usług znajduje się także kompleksowe ogrzewanie wnętrz. Jesteśmy w stanie wykonać ogrzewanie podłogowe oraz ścienne. Pomoże to zachować ciepło w pomieszczeniu przez cały rok.

Wykonujemy także:
- usługi koparką,
- instalacje wody pitnej,
- odwierty,
- pompy ciepła,
- odwierty pod pompy ciepła.

Jeśli szukasz nowoczesnej firmy, która zajmie się budową i wykończeniem budynku pod klucz skontaktuj się z nami.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń