Armur- Robert Gawron

Profesjonalizm, solidność, perfekcja i najwyższa jakość usług. Zapraszamy.

Budowa i wykończenia pod klucz
34-408 Pieniążkowice 49 małopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 07:00 - 18:00
środa 07:00 - 18:00
czwartek 07:00 - 18:00
piątek 07:00 - 18:00
sobota 09:00 - 18:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
576 087 777
Adres korespondencyjny
34-408 Pieniążkowice 49 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Budowlana Armur od lat łamie niepochlebne stereotypy branży budowlanej dotyczące terminowości, jakości i kultury pracy. Działamy od 2018 roku, znajdujemy się w Pieniążkowicach. Osobą decyzyjną jest Robert Gawron. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma Budowlana Armur jest firmą stworzoną wiele lat temu przez ludzi z pasją i godnym pozazdroszczenia doświadczeniem w branży jak również imponującą wiedzą która w budownictwie jest priorytetem w działaniu. Od samego początku wychodziliśmy z założenia że tylko rzetelne i solidne świadczenie usług idące w parze z profesjonalnym, fachowym doradztwem zapewni nam stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku która rzeczywiście w chwili obecnej jest naszym powodem do dumy.

W ramach naszej działalności zajmujemy się świadczeniem takich usług, jak między innymi:
- obsługa budowlana,
- budowa domu,
- doradztwo,
- roboty ziemne,
- prace wykończeniowe,
- elewacje.

Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Współpracujemy z renomowanymi producentami, więc możesz być pewien, że efekty naszej pracy będą funkcjonalne przez wiele, wiele lat. Działamy sprawnie i bezawaryjnie, gwarantujemy terminowość.

Jeżeli szukasz solidnej i profesjonalnej firmy budowlanej która szybko i co najważniejsze perfekcyjnie wykona twoje zlecenie to znaczy że trafiłeś na naszą prezentację. Działamy w branży budowlanej od wielu lat i właśnie to wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam codziennie poszerzać rzeszę klientów którzy korzystali bądź chcą skorzystać z naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń