Garbi-Rol Partner Granit Parts Sklep rolniczo-techniczny Części zamienne

Oferujemy części zamienne do maszyn rolniczych

Serwis sprzętu rolniczego
Podczerwone 129a małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Garbi-Rol Partner Granit Parts Sklep rolniczo-techniczny Części zamienne

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Garbi-Rol znajduje się w Spytkowicach, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem naszej firmy jest Jacek Garbacz. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż oraz serwis maszyn rolniczych.
Produkty i usługi
Klientom proponujemy szeroki wybór zamiennych części do maszyn rolniczych, a także maszyny znanych i cenionych producentów. Zajmujemy się także serwisowaniem i konserwacją urządzeń. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.Poziom naszych usług i asortymentu doceniło już wielu Klientów, dzięki czemu zaopatrujemy większość firm i gospodarstw rolnych.

W ofercie znajdą Państwo także części zamienne takich maszyn jak:

- siewniki,
- brony,
- kultywatory,
- glebogryzarki,
- pługi,
- rozrzutniki.

Co więcej, oferujemy również części do hydrauliki siłowej. W asortymencie znajdują się szybkozłacza, złącza-przełącza, siłowniki hydrauliczne, rozdzielacze oraz uszczelniacze. Wszystkie oferowane elementy objęte są gwarancją. Gwarantujemy miłą, a przede wszystkim kompetentną obsługę.

Zatrudniane przez nas osoby to fachowcy. Charakteryzują się doskonałą znajomością profesji. Posiadają dużą wiedzę i wieloletni staż pracy, dlatego też chętnie pomagają Klientom w wyborze odpowiednich części.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Garbi-Rol w Spytkowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń