Garbi-Rol Partner Granit Parts Sklep rolniczo-techniczny Części zamienne

Oferujemy części zamienne do maszyn rolniczych

Serwis sprzętu rolniczego
Podczerwone 129a małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
787 387 297
Adres korespondencyjny
Podczerwone 129a małopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Garbi-Rol znajduje się w Spytkowicach, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem naszej firmy jest Jacek Garbacz. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż oraz serwis maszyn rolniczych.
Produkty i usługi
Klientom proponujemy szeroki wybór zamiennych części do maszyn rolniczych, a także maszyny znanych i cenionych producentów. Zajmujemy się także serwisowaniem i konserwacją urządzeń. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.Poziom naszych usług i asortymentu doceniło już wielu Klientów, dzięki czemu zaopatrujemy większość firm i gospodarstw rolnych.

W ofercie znajdą Państwo także części zamienne takich maszyn jak:

- siewniki,
- brony,
- kultywatory,
- glebogryzarki,
- pługi,
- rozrzutniki.

Co więcej, oferujemy również części do hydrauliki siłowej. W asortymencie znajdują się szybkozłacza, złącza-przełącza, siłowniki hydrauliczne, rozdzielacze oraz uszczelniacze. Wszystkie oferowane elementy objęte są gwarancją. Gwarantujemy miłą, a przede wszystkim kompetentną obsługę.

Zatrudniane przez nas osoby to fachowcy. Charakteryzują się doskonałą znajomością profesji. Posiadają dużą wiedzę i wieloletni staż pracy, dlatego też chętnie pomagają Klientom w wyborze odpowiednich części.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Garbi-Rol w Spytkowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń