Producent Domów z Bali Piotr Król

Producenci domów drewnianych
34-721 Raba Wyżna 726a małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
510 113 330
Adres korespondencyjny
34-721 Raba Wyżna 726a małopolskie

Informacje

O nas
Firma Król to firma z tradycjami. Jesteśmy producentem domów z drewna, z bali od kilkunastu lat. Działamy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w budowie góralskich domów drewnianych. Oferujemy także Państwu ekologiczne domy drewniane, całoroczne, letniskowe i różnego rodzaju altany ogrodowe, garaże oraz obiekty handlowe jak karczmy, bary, zajazdy itp.

Domy są budowane z naszych projektów lub dostarczonych przez klienta. Mają Państwo możliwość decydowania o wyglądzie i rozmieszczeniu pomieszczeń. Każdą uwagę bierzemy do siebie i dbamy o to, by klient był zadowolony z efektów. Nasi fachowcy wybudują każdy dom. Nie boimy się wyzwań!

Nasze doświadczenie, ciężka praca i zgrany zespół pozwala na tworzenie wyrobów wysokiej jakości, zapewniając tym samym satysfakcję i bezpieczeństwo użytkujących. Domy drewniane z bali, domy góralskie, domy letniskowe, altany, karczmy służą naszym klientom przez długie lata i stanowią naszą wizytówkę.

Wszystkie domy drewniane posiadają wymagane atesty i opinie na zgodność z obowiązującymi polskimi normami. To nie wszystko! Dodatkowo zajmujemy się w wyposażaniem i wykończeniem wnętrz w drewnie - schody drewniane, boazerie, zabudowa wnętrz z drewna, barki, meble oraz kompletna stolarka drewniana. Ponadto zajmujemy się budową i pokryciem dachowym.

Zapraszamy do współpracy!
Opis działalności
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu tradycyjnych domów góralskich. Budujemy od podstaw drewniane domy całoroczne, letniskowe, działkowe, drewniane szkieletowe, domy z bali, karczmy z drewna, domki letniskowe, garaże drewniane oraz według potrzeb i projektu klienta oraz i wiele innych.... Dodatkowo zajmujemy się wyposażaniem i wykończeniem wnętrz w drewnie - schody drewniane, boazerie, zabudowa wnętrz z drewna, barki, meble oraz kompletna stolarka drewniana.
Produkty i usługi
Dlaczego my?

1. Jesteśmy kompetentni

Nasza kadra składa się z osób wykwalifikowanych, doświadczonych i chętnych do pracy.

2. Działamy dokładnie i terminowo

Nie spieszymy się! Działamy dokładnie i rozważnie przy zachowaniu terminu wykonania budowy.

3. Stosujemy nowoczesne technologie

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do obróbki drewna oraz mamy dostęp do bardzo dobrej suszarni.

4. Posiadamy grono zadowolonych klientów

Jesteśmy firmą z tradycjami, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie stąd duża ilość zadowolonych klientów.

5. Nie boimy się wyzwań

Wykonamy każde zlecenie na budowę domów drewnianych. Nie obce nam domy tradycyjne ani w nowoczesnym stylu.

6. Budujemy na terenie całej Polski

Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każde miejsce w Polsce. Do tej pory budowaliśmy głównie w woj. małopolskim, śląskim, dolnośląskim oraz w Bieszczadach.
Marki i specjalizacje
Nasi fachowcy to wykwalifikowana kadra pracująca na nowoczesnych maszynach do obróbki drewna. Posiadamy dostęp do bardzo dobrej suszarni, dzięki czemu mamy możliwość wykonać solidne i trwałe wykonanie domów z drewna. Budujemy tradycyjne domy z bali na terenie całej Polski. Cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią wśród swoich Klientów oraz osób podziwiających nasze realizacje.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń