Timbertall Modern Patryk Fitak

Twoje solidne meble kuchenne na wymiar

Meble na zamówienie
ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka-Zdrój małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Timbertall Modern Patryk Fitak

Informacje

Opis działalności
Timbertall Modern z Rabki-Zdroju to firma, która zajmuje się produkcją nowoczesnych i solidnych mebli na wymiar, w tym mebli kuchennych, pokojowych, czy zabudów wnękowych, a także unikalnych mebli wykonanych z niepowtarzalnych materiałów, jak np. stare drewno.Jej właścicielem jest Patryk Fitak.
Produkty i usługi
Firma od 10 lat dostarcza klientom z terenu Unii Europejskiej najwyższej jakości meble na wymiar, które są wykonywane na podstawie projektów zakładających nie tylko nowoczesne trendy, ale również ergonomię oraz wysoką użyteczność służącą użytkownikom przez wiele lat.

Oferta TimberTall Modern obejmuje między innymi:
zabudowy wnękowe
zabudowy garderoby
szafy przesuwne i wolnostojące
solidne meble kuchenne
meble pokojowe
meble łazienkowe
meble do biur i dla firm

Klienci mogą skorzystać z darmowych pomiarów oraz konsultacji, podczas których przedstawiony zostaje wstępna koncepcja zagospodarowania. Na jej podstawie jest przygotowywane projekt wraz z wizualizacją, który zawiera wszystkie uwagi klienta. Dopiero po jego akceptacji meble trafiają do produkcją, a następnie są transportowane i montowane w siedzibie klienta.

Ponadto TimberTall Modern zajmuje się wytwarzaniem unikatowych mebli z surowców takich jak np. stare drewno oraz żywice.

Swoją ofertę firma kieruje również do salonów meblowych, którym proponuje seryjną produkcję mebli i kolekcji meblowych przeznaczonych dla użytkownika domowego i firmowego.

Pytania dotyczące szczegółów oferty, a także zgłoszenia do pomiarów można kierować do siedziby firmy w Rabce-Zdroju za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego sięna jej stronie internetowej oraz telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń