Ryszard Spólnik Serwis Urządzeń Grzewczych

Autoryzowany serwis gazowych, olejowych i elektrycznych urządzeń grzewczych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Zakopiańska 26, 34-700 Rabka-Zdrój małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Ryszard Spólnik Serwis Urządzeń Grzewczych

Informacje

Opis działalności
Ryszard Spólnik prowadzi serwis, w którym oferuje sprzedaż, montaż oraz nadzór nad urządzeniami grzewczymi. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Rabka- Zdrój, na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Firma swoją działalność na rynku rozpoczęła w 1997 roku. Prowadzimy profesjonalny serwis, sprzedaż, montaż oraz nadzór nad urządzeniami grzewczymi. Nabyte wieloletnią praktyką w branży doświadczenie i wiedza przekładają się na jakość naszych usług. Jesteśmy wykwalifikowaną i kompetentną kadrą, która zdoła sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Prowadzimy usługi konserwacji, montażu oraz napraw tylko autoryzowanych firm, a w tym marek:
- De Dietrich,
- Vaillant,
- Saunier Duval,
- Junkers,
- Brotje,
- Unical.


Ponadto prowadzimy również serwis pogwarancyjny innych marek tj. Vaillant.

W razie jakichkolwiek kłopotów, można u nas zasięgnąć rady przy wyborze urządzeń oraz zlecić naprawę, konserwację, regulację, analizę spalin a także zainstalowanie również zakupionych u nas urządzeń. Udzielamy gwarancji oraz przeprowadzamy pierwsze uruchomienie pieca oraz kotłów.

Gwarantujemy solidną i terminową pracę. Zapraszamy do kontaktu

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Joanna
Od kilku lat wzywaliśmy Pana Roberta do konserwacji i serwisu naszego piecyka Junkers i nigdy nie miałam zastrzeżeń... Jednak ostatnio jestem bardzo rozczarowana współpracą z nim. Kilkakrotnie obiecywał, że przyjedzie do naprawy piecyka gazowego i się nie pojawiał, nie informując o zmianie planów. Sprawiał wrażenie bardzo niechętnego do udzielenia pomocy, a informację o znalezieniu innej osoby do naprawy przyjął z wyraźną ulgą. Zupełnie nie rozumiem takiej postawy! Być może jest jakiś ważny powód ku temu, ale nie zostaliśmy o nim poinformowani. "-" - nieterminowość, niesłowność - utrudniony kontakt "+" - gdy się pojawi wydaje się dobrze wykonywać swoją pracę