FPHU "Odnova" Export-Import Jacek Smętek

Producent ekologicznych domów z drewna. DREWNO KONSTRUKCYJNE -NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Producenci domów drewnianych
34-745 Spytkowice 281 małopolskie
poniedziałek 7:00 - 17:00
wtorek 7:00 - 17:00
środa 7:00 - 17:00
czwartek 7:00 - 17:00
piątek 7:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(18) 268 89 70
606636376
182688974
182688971
info@odnova.com
182688972
http://www.odnova.com
Adres korespondencyjny
34-745 Spytkowice 281 małopolskie

Informacje

O nas
Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Korzystamy z najnowszych dostępnych technologii obróbki drewna. Zatrudniamy projektantów oraz konstruktorów, którzy z chęcią skonsultują z Państwem dostarczone projekty lub zaproponują sprawdzone rozwiązania. Projekty przekształcone na formę cyfrową trafiają w postaci pliku wprost do hali produkcyjnej. Tam komputer z milimetrową dokładnością poprowadzi proces obróbki drewna na cyfrowych obrabiarkach. W naszym biurze mogą Państwo poznać kształt swojego domu lub innego zamówionego produktu na trójwymiarowej symulacji zanim powstanie w rzeczywistości. Możecie dokonać wszelkich zmian wprowadzając własne życzenia. Jesteśmy otwarci na współpracę, stanowimy zgrany zespół fachowców. Oferujemy niedościgniona jakość i dokładność wyrobów, co przekłada się na łatwość prowadzenia prac budowlanych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii wybudujecie szybko, bez strat w materiale, czyli bardzo ekonomicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której przedstawiamy wybrane realizacje z terenu całej Europy. Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Opis działalności
Producent: Pełna prefabrykacja konstrukcji z drewna - na CNC -Hundegger. Przygotowane przez nas domy, więźby, garaże, altany, ambony myśliwskie, tężnie solankowe, dzięki perfekcyjnej obróbce mogą być składane przez dowolne ekipy montażowe. Rabka-Zdrój, Wieliczka, Dębowiec, Radlin - mogą się poszczycić tężniami solankowymi, które były wykonane w naszym zakładzie.
Produkty i usługi
1. DREWNIANE DOMY CAŁOROCZNE
2. DOMY DREWNIANE SZKIELETOWE
3. DREWNIANE DOMY LETNISKOWE
4. PREFABRYKOWANE WIĘŹBY DACHOWE
5. DREWNO KONSTRUKCYJNE
6. WIĘŹBY DACHOWE
7. DREWNIANE ALTANY, WIATY I GARAŻE
8. KONSTRUKCJE Z DREWNA KLEJONEGO (BSH, KVH)
9. STOLARKA:
- OKNA
- DRZWI
- SCHODY
10. CERTYFIKOWANA TARCICA BUDOWLANA (CE)
- KANTÓWKA
- DESKI: gr. 25mm, 32mm, 50mm (ZDJĘCIA)
- ŁATY: 40 x 60 mm,
- K-ŁATY: 32 x 60 mm, 32x 80 mm
11. DESKI WYKOŃCZENIOWE
- DESKI PODŁOGOWE (ZDJĘCIA + PROFIL)
- DESKI OBICIOWE
- PŁAZÓWKI


Dysponujemy najnowocześniejszym ciągiem technologicznym, który składa się ze specjalistycznego oprogramowania typu CAD - firmy SEMA oraz z komputerowo sterowanego CNC ( HUNDEGGER K2 i), co umożliwia obróbkę materiału o dużych przekrojach. Zdobyta wiedza pozwala nam na weryfikację pewnych rozwiązań projektowych, tak aby przygotowywane konstrukcje odpowiadały ich przeznaczeniu, a duże doświadczenie naszego zespołu projektowego pozwolą zrealizować najbardziej wyszukane pomysły inwestorów.


Zapewniamy kompleksową obsługę klient: od projektu do realizacji.

producent drewna konstrukcyjnego, drewno klejone producent, konstrukcje z drewna klejonego, belki z drewna klejonego, belki konstrukcyjne, deski szalunkowe, deski podłogowe, deski obiciowe, deski elewacyjne, deski drewniane, deski świerkowe, impregnacja, deski impregnowane, kantówka, łaty, kontra łaty, deski płazówki
Marki i specjalizacje
Jesteśmy w stanie wykonać budynek w dowolnej technologii: system szkieletowy (kanadyjski), ryglowy czy cieszący się dużą popularnością system blokowy (dom z bala).
Do produkcji naszych budynków wykorzystujemy certyfikowane drewno klejone (KVH, BSH), które w połączeniu z perfekcyjną obróbką daje gwarancję na dobrze wykonany budynek.
Zrealizujemy również budynek według zaproponowanego przez klienta projektu, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe