Dachy Andrzej Synowiec

Kompleksowe usługi dekarskie

Dachy i usługi dekarskie
ul. Samorody 38, 34-460 Szczawnica małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Dachy Andrzej Synowiec

Informacje

Opis działalności
Dachy to firma z siedzibą w Szczawnicy, w województwie małopolskim. Właścicielem działalności jest Andrzej Synowiec. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług dekarskich. Dysponujemy do tego celu bogato wyposażonym zapleczem technicznym i narzędziowym. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy znają się na pracach dekarskich. Naszym Klientom zapewniamy dogodne terminy realizacji i atrakcyjne ceny.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- budowa dachów,
- krycie dachów,
- montaż rynien,
- montaż nasady kominowej,
- położenie papy termozgrzewalnej,
- izolacje dachów,
- budowa kominów.

Do krycia dachów wykorzystujemy między innymi blachodachówki i dachówki ceramiczne. Do prac używamy również gonty bitumiczne, membrany i więźby dachowe.

Zakres naszej działalności obejmuje całe województwo małopolskie. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm lub instytucji.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Dachy oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Szczawnicy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Ela
Położyli mi papę termozgrzewalną na dachu. Co mogę powiedzieć, to zachwycająca precyzja wykonania i ładne wykończenie. Dodatkowo kontakt z firmą był zawsze możliwy.
A
Andrzej
Długo szukałem firmy, która zajmie się budową i kryciem dachu w moim domu. Jest to duża inwestycja i chciałem, żeby była wykonana solidnie. Jestem zadowolony z rezultatów, więc polecam.